Hledá se FOTOGRAF/KA - Jeseníky 24.9.2016

Hledáme fotografa či fotografku na focení svatby v Jeseníkách (Rejvíz a okolí) - svatba bude v přírodním-podzimním stylu. Ideální focení celého svatebního dne - sobota 24. září 2016. Rozpočet cca do 10 tisic. (včetně dopravy). Pošlete nám prosím ukázky své práce. Díky moc Adéla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud byste mírně pohnuli s rozpočtem, do ceny bych se vešel. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde je i ceník), kontaktujte mě pro přesnější kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
@aelaida Dobry den, Vas termin mam volny. Ukazky me prace naleznete na mem webu - proklikavaci odkaz je hned pod timto prispevkem. Na strance najdete i kontaktni formular, staci se pripadne jen ozvat. :) S pranim krasneho vikendu, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @aelaida, rád přijedu. Informace i ceník mám na webu. Odkaz je klasicky pod tímto příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také to samé, co Filip Matuška. Mírné navýšení rozpočtu by mi umožnilo věnovat se Vám a to s velkou radostí. Jeseníky miluji a volno ještě mám. Případně napište, budu ráda :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@aelaida Dobrý den, posílám ukázky práce, bližší informace do zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě zatím volný. Budu rád, když se podíváte na mé webové galerie a prohlídnete si mojí tvorbu. Pokud Vás zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem a úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám svou nabídku mezi ostatní, posílám soukromou zprávu. Jeseníky jsou krásné, tak ať se vám svatba vydaří! S pozdravem Lucie Slováková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Nabídku zasílám zprávou, budu moc rád, když si najdete chvíli času a podíváte se na mou práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf na VŠ ITF v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Vzpomínka je pak ale trvalejší. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album (tisk zajišťuje Blurb.Inc v Holandsku) . Prohlédněte si také video umístěné na mých stránkách. Video představuje, jakým způsobem album sestavuji, jak jsou fotografie v albu rozloženy, jejich rytmus atd. Pro svou první komerční sezónu 2016 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. S úctou BcA.Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?