Menu Forum

Hledá se fotograf/fotografka na 25. 10. 2014

17. říj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
nevesta212
1
Registrovala se 16. října 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Mělník.
  • Svatba byla 25. října 2014
fotoportrét
fotoportrét
nevesta212
1
Registrovala se 16. října 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Mělník.
 Hledám fotografa/fotografku na svatební focení (25.10.2014, Mělník). Prosím zašlete mi nabídku. Děkuji.
16. říj 2014 v 11:07  •  Svatba byla v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

termín mám volný, ale mám to k Vám poměrně daleko...pokud Vám nevadí vzdálenost, jsem Vám k dispozici.
16. říj 2014 ve 12:45  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
zaslal jsem Vám soukromou zprávu.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
16. říj 2014 ve 13:05  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Dobrý den, přidávám se s nabídkou volného termínu.
16. říj 2014 ve 13:45  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevesta212
1
fotoportrét
fotoportrét
nevesta212
1
 Děkuji za nabídky. Projdu si Vaše
stránky a případně se ozvu.
16. říj 2014 ve 14:31  •  Svatba byla v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, tiež máme tento termín voľný emoticon Pozrite na naše stránky alebo FB. Zdravia Lucia a Marek
16. říj 2014 v 18:41  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Hezký den, termín máme volný a rádi dorazíme Vaši svatbu natočit. emoticon Mělník je od nás nedaleko, neúčtujeme do něj žádné cestovní náklady. Cenově bychom se vešli do 8 000 Kč. emoticon
16. říj 2014 ve 23:00  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si Vás pozvat k prohlídce mého portfolia na stránkách zde pod čarou. Třeba Vás a nastávajícího osloví styl fotografií v kombinaci s cenou. Jelikož je termín za dveřmi, museli bychom naplánovat schůzku někdy na příští týden.

Díky a mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
17. říj 2014 v 10:06  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí