Hledá se fotograf/fotografka 31/07/21

Profilova fotka
Dobrý den všem, s budoucí ženou hledáme fotografa/fotografku na naši svatbu, konanou 31.7.2021 v Posázaví. Naše představy: cena do 15.000 s dopravou čas focení min. 12h. možnost nahlédnout do alba z dřívějších svateb plánujeme fotografování jak v přírodě, tak u historických staveb Děkujeme předem za všechny nabídky 🙂 J+M
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Více info posíláme do SZ. Na naších stránkách najdete celé svatební příběhy. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, máte soukromou:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud Vás fotky zaujmou, ráda přijedu. Portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. K dispozici mám i fotobudku. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám svatební focení nabídnu, termín mám ještě také volný :-) a pokud je svatba v posázaví, tak to nebude z Čáslavi zase až tak daleko. Do zprávy se trošku více rozepíšu a budu se těšit na Vaší odpověď. Hodně štěstí Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, požadavky splňuji. Veškeré info je na webu .
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín mám volný, určitě si nejdřív projděte portfolio a uvidíte. Napsat pak můžete kamkoliv. 🙂 https://limshae.com/portfolio/ Děkuji! Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný, z Prahy to mám nedaleko. Nahlédnout "pod pokličku" doporučuji všem klientům ;) Ráda se s Vámi domluvím na termínu nezávazné předsvatebné schůzky, kde si budete moct projít celou moji práci. Prozatím mrkněte na portfolio (odkaz na web pod fotkami) a když se Vám bude má tvorba zamlouvat, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@michalsviga Dobrý den, požadavky nesplňujete. 11-15h za 19.000 rozhodně není to, co jsme si představovali. Děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@martin_balik Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za nabídky, většina odpovídala tomu, co jsme požadovali a vybrat si mezi Vámi bylo opravdu velice obtížné. Abych k Vám byl naprosto upřímný, před nějakým časem zde snoubenka vytvořila nové vlákno také. Opravdu bylo zajímavé pozorovat jak někteří dávají výjimečné nabídky, slevy do konce týdne atd. Nechápejte mě špatně slevy a akce jsou fajn, ale .. však víme 🙂 Někteří byli neoblomní a stáli si za svou cenou, což respektuji a byli jsme ochotni se několika nabídkám i přizpůsobit, ale námi vybraný fotograf nás naprosto uchvátil. Proto bych rád tento topic uzavřel a ještě jednou Vám všem poděkoval.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?