Menu Forum

Hledá se fotograf a kapela nebo Dj na svatbu 9.8.2014, okolí České Budějovice

3. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
ciperkam
Registrovala se 17. února 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 9. srpna 2014
fotoportrét
fotoportrét
ciperkam
Registrovala se 17. února 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region České Budějovice.
 Našel by se nějaký šikovný fotograf, nemusí se jednat o profesionála, který by zdokumentoval náš velký den za rozumnou cenu? Dále také sháníme kapelu, nejlépe duo, nebo dj co má zkušenosti se svatbami, také za néé moc velké penízkyemoticon Předem děkuju za nabídky. Markéta
12. kvě 2014 ve 20:26  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

Foto a video - Region Brno

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

Foto a video - Region Brno

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

@ciperkam Hezký den, jaká je Vaše představa o : Né moc peněz? DJ mám, kapelu taky, jen je potřeba upřesnit Vaše možnosti. emoticon
12. kvě 2014 ve 20:40  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ciperkam
fotoportrét
fotoportrét
ciperkam
 Tak kolem 5000emoticon
12. kvě 2014 ve 20:46  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Působím v oblastech Plzeň - Blatná - Praha. Takže z Blatné do Budějovic není problém dojet. Mrkněte ke mě na profil nebo webovky, pokud Vás moje práce zaujme, ráda Vám svatbu nafotím. hezký den, Sany K.
12. kvě 2014 ve 21:01  •  www.fotorande.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

mám Dj za 3500-4000 + 6000Kč focení celého dne.
13. kvě 2014 ve 12:05  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
25. kvě 2014 v 16:21 • swoby
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
31. črc 2014 ve 14:37 • klaudiemarhounova
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Nejsem sice z ČB, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
3. srp 2014 ve 21:14  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí