Hledá se fotograf 4.6.2016?

Dobrý den, hledáme cenově přijatelného fotografa na celý svatební den - 4. 6. 2016. Obřad se koná ve Strážově na Šumavě a hostina v Úborsku. Máme zájem o kvalitní a originální fotografie. Předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Reaguji na vaši poptávku a myslím že bych všechny vaše požadavky měl splnit. Navštivte moji stránku nebo facebook a prohlédněte si více z mojí práce. Pokud se vám moje fotografie budou líbit, budu moc rád pokud mne kontaktujete.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, napsala jsem Vám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím volný termín! Na Šumavě jsem loni fotil svou poslední svatbu a jsou z ní úžasné fotky. Rád bych se tam vrátil! Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na mém FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazen. Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám i já nabídla své služby. Samozřejmostí je u mne smlouva. Mohu také nabídnout 5 % slevu do Pánských obleků Bandi :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník (samozřejmě záleží na domluvě a rychlosti objednání :) )
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , také já mám váš termín ještě volný, více z naší práce a podrobné info naleznete na našem webu. přeji pěkný den Pavel Černý jsme z Č. Budějovic
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
@standamat Dobrý deň, rada by som Vás informovala o množstve fotografií v diskusiách :) Pri vkladaní foto do fóra platí, že je možné pridať max. 3 kusy foto pre klasické fórum, max. 2 kusy foto pre Last minute sekciu. Platí, že hlavnou prezentačnou platformou je Váš profil, kde nevesty môže kedykoľvek nájsť Vaše portfólio, preto nie je potrebné pridávať veľa fotografií do fóra :) Veľmi ťažko sa v diskusiách orientuje, ak obsahujú mnoho obrázkov a užívatelia si potom nevedia rýchlo nájsť potrebné informácie. Ak si však prajete vkladať viac fotografií do fóra, odporúčam Vám dať si ich na jeden spoločný formát a ten potom uverejniť :) Ďakujem za pochopenie a prajem pekný deň, Petra, 4nets team
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, na kterém najdete ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. :) Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @bee2506, jsem k dispozici. Rád nafotím vaši svatbu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, proto jsem Vám poslal zprávu. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
@be2506 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?