Hledá se fotograf 21.12.2021 malá svatba pod Sněžkou

Dobrý den, hledám fotografa na malou svatbu (6os + děti/mimina) v Obřím dole 21.12.2021. Především na obřad, který bude pravděpodobně venku a nějaké zinscenované fotografie. Může být klidně nějaký amatér, který si chce rozšířit své portfolio o svatební horskou scenérii. Pokud byste měli nějaké doporučení prosím o kontakt. Moc děkuji. Manuela T.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@manutk Dobrý den, rádi vyfotíme 🙂 Více informací zasíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@manutk Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu nabídnout své služby. Více o mé práci najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Trutnova, takže do Pece to je co by kamenem dohodil. Ráda bych vaši svatbu nafotila, na ceně se můžeme domluvit, ráda rozšířím portfolio svatbou na netradičním místě a se sněhem. 🙂 Jsem na Beremese.cz nová, ukázku práce mám i zde na profilu, nebo více toho najdete na mém webu. Najdete ho v mém profilu. Děkuji a hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete v mém profilu. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?