Hledá se fotograf 18.8.2017 z okolí Havlíčkova Brodu!?

Zdravím, nemáte někdo doporučení na fotografa z okolí Havlíčkova Brodu? Moc dekuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nemáme to k Vám daleko:) Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Omlouvám se termín 18.8.2018:))))
Odpovědět
@luckadob DOPORUČUJI http://fotomm.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Pozrite si dôkladne celé svadby fotografov, nie iba verejne vystavované pozlátko, ktoré v niektorých prípadoch nevzniklo na reálnej svadbe, ale na workshope.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabízím své služby fotografa na váš velký den. Navštivte prosím můj web kde najdete portfolio. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, no tak to máte ještě spoustu času, nejsem z okolí, ale důležitější bude jestli Vás zaujmou fotky :-). Pokud ano, není problém za Vámi dorazit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín máme zatím volný. Jsme z Mladé Boleslavi, takže k vám kousíček. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, na mém webu najdete veškeré informace. Pokud Vás fotografie zaujmou, napište mi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Havlíčkova Brodu bohužel nejsem, ale Vaši svatbu budu rád fotit tak jako tak. Ukázku mé práce a další detaily najdete na mém profilu a především webu. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luckadob Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?