Menu Forum

Hledá se fotograf 18.8.2017 z okolí Havlíčkova Brodu!?

10. kvě 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
luckadob
2
Registrovala se 30. března 2017 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 1 přítele. Chotěboř, Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 2. června 2018
    Uhelná Příbram, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
luckadob
2
Registrovala se 30. března 2017 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 1 přítele. Chotěboř, Region Havlíčkův Brod.
 Zdravím, nemáte někdo doporučení na fotografa z okolí Havlíčkova Brodu? Moc dekuji!
16. dub 2017 v 19:47  •  Svatba byla v červnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (39 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
10

“Svatební klip Yard resort Předboj u Prahy https://youtu.be/jNGY0r5VHZ8”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (39 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
10

“Svatební klip Yard resort Předboj u Prahy https://youtu.be/jNGY0r5VHZ8”
(Před 1 týdnem)

Dobrý den,
termín máme volný.
Nemáme to k Vám dalekoemoticon
Nabídku posíláme do SZ.
S pozdravem Iva a Luboš
16. dub 2017 ve 20:42  •  www.beautyfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
16. dub 2017 ve 21:12  •  www.jungwirth-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckadob
2
fotoportrét
fotoportrét
luckadob
2
 Omlouvám se termín 18.8.2018emoticon)))
16. dub 2017 ve 21:18  •  Svatba byla v červnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
Registrovala se 20. května 2016 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
Registrovala se 20. května 2016 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @luckadob DOPORUČUJI http://fotomm.cz/
16. dub 2017 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photostancik_cz
FOTO STANČÍK
PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
photostancik_cz
FOTO STANČÍK
PRO

Foto a video - Slovensko
 Pozrite si dôkladne celé svadby fotografov, nie iba verejne vystavované pozlátko, ktoré v niektorých prípadoch nevzniklo na reálnej svadbe, ale na workshope.
16. dub 2017 ve 21:37  •  www.photostancik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
 Dobrý den,
Nabízím své služby fotografa na váš velký den.
Navštivte prosím můj web kde najdete portfolio.
Hezký den
Markéta Peterková
17. dub 2017 v 08:17  •  www.marpefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

Dobrý den, no tak to máte ještě spoustu času, nejsem z okolí, ale důležitější bude jestli Vás zaujmou fotky emoticon. Pokud ano, není problém za Vámi dorazit.

Standa Matouš
17. dub 2017 v 11:18  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den,

jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma.

Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit.

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě.

Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
17. dub 2017 ve 13:43  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Krásný den nevěsty, pomalu se nám plní termíny na svatební focení. Neváhejte s výběrem fotografa ať pak nejste zklamané, že Váš vysněný fotograf má již plno!!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Krásný den nevěsty, pomalu se nám plní termíny na svatební focení. Neváhejte s výběrem fotografa ať pak nejste zklamané, že Váš vysněný fotograf má již plno!!”
(Před 1 rokem)

Hezký den, termín máme zatím volný. Jsme z Mladé Boleslavi, takže k vám kousíček. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovatemoticon
18. dub 2017 v 09:17  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. dub 2017 ve 20:11 • zanetajanska
fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín mám volný, na mém webu najdete veškeré informace. Pokud Vás fotografie zaujmou, napište miemoticon
24. dub 2017 ve 21:03  •  http://sarkahasara.wix.com/wedding  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moudry_fotograf (38 r.)
Fotograf Tomáš Moudrý
Tomáš Moudrý PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
moudry_fotograf (38 r.)
Fotograf Tomáš Moudrý
Tomáš Moudrý PRO

4
 Dobrý den,

z Havlíčkova Brodu bohužel nejsem, ale Vaši svatbu budu rád fotit tak jako tak.

Ukázku mé práce a další detaily najdete na mém profilu a především webu.

Zdravím a gratuluju!

Tomáš
26. dub 2017 ve 13:04  •  www.moudry-vision.com/svatby  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý den Lucie,

rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. emoticon
2. kvě 2017 ve 13:21  •  monikatomas.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 9 měsíci)

@luckadob
Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
10. kvě 2017 ve 23:11  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  • Odpověz  •  To se mi líbí