Hľadá sa fotograf, 13. 8. 2016, Praha :)

Zdravím, hľadá sa milý a spoľahlivý fotograf/ fotografka na termín 13.8. v Prahe. Svadba bude slovenská, rodinná (asi 35 ľudí), všetko mladí ľudia, kamaráti, pár detí. Ako výstup by sme chceli ľahké, elegantné a veselé fotky (bez dramatických efektov a póz) z prechádzky po Prahe, obradu na radnici a fotenia s rodinou a priateľmi na oslave v hoteli (max. 6 -8 hodín) Poteším sa dobrým tipom, aj do správy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný, spolehlivý jsem také a milý někdy až moc :) klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. :) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@mia_von_prag Krásný dobrý den, odeslala jsem Vám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @mia_von_prag, pokud se Vám bude líbit můj styl, můžeme se domluvit. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@mia_von_prag dobrý den, ráda Vám svatbu nafotím...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám volný termín a jsem v případě zájmu k dispozici. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi vybraný termín máme zatím volný. Rádi bychom Vám nabídli naše služby. Jsme fotografické studio z Prahy. Přeji příjemný den AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se i na mou práci, třeba Vás zaujme. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Jestli se Vám bude má tvorba líbit, budu rád, když se ozvete! Nabídku i celé nafocené svatby najdete na mých stránkách. Přeji pohodové vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
@mia_von_prag Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň. Rád by som Vám ponúkol svoje služby. Ukážky mojej práce sú dostupné v mojom portfóliu a na webových stránkách. Som Slovák žijúci na Morave a rád za Vami prídem do Prahy. S pozdravom Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, váš termín mám aktuálně volný a ráda vám váš krásný den zdokumentuji :) M.Z.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnou spolupráci. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, sice nevím jestli už není vybráno...ale za zkoušku nic nedám :-). Pokud by vás oslovil můj styl focení, velmi rád zachytím váš svatební den. Dovoluji si ještě zaslat info do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, velice ráda vám váš velký den zaznamenám . Škoda jen, že nepíšete kde se tato událost uskuteční. Jsem z Prahy, tak ji mám celkem profotografovanou. Mrkněte se prosím na naše webovky. Jen na ukázku pár záběrů. Zdraví Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste prosím projet i moje portfolio. Třeba vás styl zaujme... Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, zanechala jsem Vám zprávu a vkládám nabídku i sem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím přispět :) Veškeré informace o nás na facebooku nebo na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mia_von_prag Dobrý den, tento termín mám volný. Jsem z Prahy. Vaši svatbu mohu nafotit do 5 tisíc Kč. Budu ráda, když se ozvete. Zdenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam take tento datum stale volny a treba se ma nabidka neztrati v teto zaplave fotografu :) Styl meho foceni je prirozeny, zadne nasilne pozy, rada zachycuji den, tak jak bezi. 9let jsem fotila svatby v zahranici, takze mohu nabidnout bohatou zkusenost s focenim ruznych svateb a kultur. Budu rada, kdyz mrknete na me webovky nebo fb, cenik zasilam ve zprave krasne stredecni odpoledne Katka
Odpovědět
Ďakujem za všetky ponuky, príspevok je starý dva mesiace a už som fotografku našla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?