Hezký den všem, sháníme svatebního fotografa na 1. srpna 2015 ve Zderazi u Proseče (okes Chrudim)?

Hezký den všem, sháníme svatebního fotografa na 1. srpna 2015 ve Zderazi u Proseče (okes Chrudim)? Domluvený fotograf z Poličky nakonec nedopadl a my teď nemůžeme sehnat někoho jiného. Všichni už maj obsazeno! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, všichni ne :) termín máme ještě volný a můžeme Vám být k dispozici. Napíši Vám i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den nabízím své služby. Nabídku máte v soukromé poště. S pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsem sice z Ostravy, ale dojezd není problém. Jezdím za svatbama i delší vzdálenosti :o). Pokud se Vám moje tvorba bude líbit, moc ráda přijedu. Do zprávy Vám ještě pošlu ceník. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je ještě volný, v případě zájmu Vám ráda na email zašlu ceník:-) S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám ještě volný - posílám Vám zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sice jsem z plzeňského kraje, ale ráda za Vámi přijedu :) Na webu najdete orientační ceník (+ bychom se domluvili na dopravném). Čekalo by Vás přijemné, obřad nenarušující focení, přirozené fotky, individuální přístup; a několik milých překvapení :) Budu ráda, když si mne vyberete, i když chápu, že asi najdete někoho blíž :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, možná Vás osloví moje práce. 1. srpna mám poslední volnou sobotu v sezoně.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Tento termín mám prozatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Více fotografií na webu nebo fb. V případě že se Vám budou mé fotografie líbit, neváhejte se na mne obrátit. Bude mě potěšením Vám zajistit vzpomínky na Váš nezapomenutelný den. S pozdravem Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno ještě mám a mám to kousek. V případě zájmu piště prosím na mail, moje fotky viz web :-) Krásný den, Katka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Hezký den René Volfík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?