Hedá se fotograf/ka 31.8.2018

Profilova fotka
Ahojte hladam fotografa/ku na svadbu 31.8.2018 svadba bude v D.Pocernicich ... uprednostnujem niekoho kto ma skusenosti z fotenim mladomanzelov na motorke ... Mám zaujem o nafotenie obradu, profilovych fotiek, fotiek s rodinou a kamaratmi. cca od 11:30-20:00 cena cca 8000,- ima.a.jakub2018@gmail.com Dik Ima
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád za Vámi dojedu. Jestli Vás zaujme moje portfolio, stačí mi napsat sz ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, Na Váš termín mám ještě volno a vlezli bychom se i do vašeho rozpočtu. Takže pokud by se Vám líbil můj styl, napište mi a můžeme se domluvit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílala jsem Vám e-mail, kde je více informací. Přeji krásný den, Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojím se ke kolegům a také Vám nabídnu své služby. Bližší informace naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný slunečný den. Zaslala jsem Vám nabídku do zprávy - omlouvám se, nevšimla jsem si, že omylem odešla ze soukromého účtu - tehdy jako též nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc všem děkuji určitě musím vše prostudovat a myslím,že si vyberu :-) .. PŘEDEM SE OMLOUVAM, ŽE ASI NESTIHNU VŠEM ODEPSAT :( JE VÁS NĚJAK HODNĚ ... Budu se snažit co nejdříve všechno kouknou a ozvat se vyvolenému ;-) moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdybyste ještě neměla vybráno, termín mám volný. Děkuji, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. S pozdravem Petra Jansová, svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zatím mám volný termín. Pokud máte zájem, ozvěte se. Hezký den přeji. Zdenek
Odpovědět
Profilova fotka
@imka1 Tak pár fotek přikládám, vím, že asi mluvíte o jiných motorkách :-)....ale pro představu... mám to kousek a přijedu rád. Standa Matouš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@imka1 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaamia mailik mi nedosiel :/
Odpovědět
Profilova fotka
DEKUJI VSEM MOC ... URCITE SI Z VAS VYBERU ... PROSIM DALSICH ABY MI UZ NEPOSIELALI SVOJE NABIDKY KED SA NEVOJDU DO MOJHO ROZPOCTU. DAKUJEM
Odpovědět
Profilova fotka
@imka1 Dobrý den Imo, posílala jsem na uvedený e-mail :-(.Podívejte se, jestli Vám neskočil do spamu. Zkuste mi napsat prosím na mirrelliagency@gmail.com.Děkuji Lenka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@imka1 posílala jsem Vám s vyšší nabídkou než je 8.000,-Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do rozpočtu se určitě vejdu. Motorkáře jsem fotila jako "rande", ale se svatbou to bude podobné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@imka1 Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
DEKUJI VSEM :) MYSLIM, ZE JSEM SI VYBRALA ;-) POKUD BY TO NEKLAPLO URCITE SE NEKOMU OZVU.. VSEM PREJI KRASNY DEN IMA
Odpovědět
Profilova fotka
AZ-fotosluzby.eu mají ve Vámi požadovaný termín volno, proto můžete focení Vašeho nejkrásnějšího dne v životě svěřit právě do našich rukou! Focení je pro nás největším koníčkem, ale především radost. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní služby, ale i profesionální přístup a snahu vytvořit nezapomenutelný svatební příběh. V nabídce máme několik cenových balíčků, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud Vám žádný z nich nesedne, navolte si sama v balíčku Individual přesně takové služby, které budou v rámci Vašich přání i finančního rozpočtu. Vytvoříme ten nejkrásnější příběh!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?