Foto+video 26.9.2020 Praha východ

Dobrý den, hledáme šikovného fotografa + video na 26.9.2020 za rozumnou cenu. Svatba bude na krásném statku- Praha východ. Odpolední obřad. Děkuji za doporučení nebo nabídky. Tomková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak my se postavíme do fronty. Zvýhodněné ceny balíčků foto+ video najdete na našich stránkách. Ceny jsou včetně dopravy. Ať vám vše klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
@tomkovaka Dobrý deň, máte SZ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, máte ode mě soukromou zprávu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pro mne ideální lokace a termín mám volný. Veškeré info a ceny na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám Vaši svatbu nafotím 🙂 Pěkný den, Míša.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky, odevzdávám vždy všechny vyfocené fotografie, upravené, nelimituji počet. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. Podívejte se také do zpráv, poslal jsem Vám soukromou zprávu. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný, jsem z Prahy a ráda se stanu Vaší svatební fotografkou. V letošní sezóně nabízím ke všem svatebním balíčkům dron zdarma :-) Mrkněte ke mně na web a v případě zájmu nebo dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@tomkovaka Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám volný. Mrkněte ke mně na stránky, kde mám spousty fotek a základní informace včetně ceny:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tomkovaka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme a i natočíme:) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Děkuji moc všem za nabídky, již máme vybráno.
Odpovědět
Článek se načítá
Mám volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme i točíme. Mé portfolio najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný. Budeme moc rádi, pokud se podíváte i na naší nabídku. Jsme z Prahy, proto je pro nás samozřejmostí i schůzka před svatbou. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
@tomkovaka Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujalo moje portfolio, rád Vaší svatbu nafotím. Můžete se mrknout i na web, kde mám rozepsané cenové balíčky i s průběhem naší spolupráce🙂. S pozdravem, Oliver Beneš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?