Foto+video 26.9.2020 Praha východ

13. srp 202018

Dobrý den, hledáme šikovného fotografa + video na 26.9.2020 za rozumnou cenu. Svatba bude na krásném statku- Praha východ. Odpolední obřad.
Děkuji za doporučení nebo nabídky.
Tomková

• Dobrý den, tak my se postavíme do fronty. Zvýhodněné ceny balíčků foto+ video najdete na našich stránkách. Ceny jsou včetně dopravy. Ať vám vše klapne!

• @tomkovaka  
    Dobrý deň, máte SZ 🙂

• Krásný den, máte ode mě soukromou zprávu. 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, pro mne ideální lokace a termín mám volný. Veškeré info a ceny na webu.

• Dobrý den, ráda Vám Vaši svatbu nafotím 🙂 Pěkný den, Míša.

• Dobrý den,
    rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky, odevzdávám vždy všechny vyfocené fotografie, upravené, nelimituji počet.

Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách.
    Podívejte se také do zpráv, poslal jsem Vám soukromou zprávu.

S pozdravem a velkou gratulací
    David Lidmila

• Hezký den,
    termín mám volný, jsem z Prahy a ráda se stanu Vaší svatební fotografkou. V letošní sezóně nabízím ke všem svatebním balíčkům dron zdarma 🙂
    Mrkněte ke mně na web a v případě zájmu nebo dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.
    S pozdravem
    Veronika Tvrdá

• @tomkovaka  
    Dobrý den,
    Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊
    S pozdravem
    Michal Janda

• Hezký den,

Váš termín mám volný. Mrkněte ke mně na stránky, kde mám spousty fotek a základní informace včetně ceny🙂

• @tomkovaka  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Dobrý den,
    termín máme volný.
    Rádi vyfotíme a i natočíme🙂
    Více informací posíláme do SZ.
    S pozdravem Iva a Luboš

• Děkuji moc všem za nabídky, již máme vybráno.

• Mám volno 🙂

• Dobrý den,
    fotíme i točíme. Mé portfolio najdete na webu.
    Přeji hezký den Markéta

• Hezký den,
    Váš termín máme volný. Budeme moc rádi, pokud se podíváte i na naší nabídku. Jsme z Prahy, proto je pro nás samozřejmostí i schůzka před svatbou. Hanka z HSphoto

• Sponzor fóra
  • @tomkovaka  Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik

• Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou.

Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy.

S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby

• Dobrý den, kdyby Vás zaujalo moje portfolio, rád Vaší svatbu nafotím. Můžete se mrknout i na web, kde mám rozepsané cenové balíčky i s průběhem naší spolupráce🙂.
    S pozdravem, Oliver Beneš

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotím a natáčím protože mě to baví a myslím, že je to i vidět. Stačí napsat a poznáte to i na svých fotografiích a videozáznamech.
    Přirozené svatební fotky, opravdové emoce i bláznivé momentky - ať bude pršet, sněžit, nebo děsný vedro - jo a zvládnu NJ i AJ, třeba se bude hodit 🙂
    Jsem fotografka z malé vesničky, jménem Nové Heřminovy.
    Mým ateliérem je příroda.

Fotím svatby, rodiny, děti, miminka...
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů