Menu Forum

Fotografové, nefotili jste svatbu 9.7.2015?

3. říj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Praha.
 V pražských Vršovicích se našel snubní prstýnek s datem 9.7. a jménem David. Novomanželku se nedaří dohledat. Psala jsem těm, které mají tady registrované odpovídající datum svatby, ale nemám žádnou reakci. Nefotil někdo z vás v tento den svatbu nějakému Davidovi? emoticon

Případně není tu někdo, kdo se té svatby zúčastnil?
24. zář 2015 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Jestli jste to našli na zastávce, zkuste kontaktovat dopravní podnik, jestli se jim neozval. Myslím, že ženich asi moc neví, kde přesně ho ztratil emoticon
24. zář 2015 v 15:38  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

a nenapadlo vás, že by prsten někdo zahodil kvůli rozchodu/rozvodu? emoticon
24. zář 2015 v 15:43  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

@huwik Pokud je na prstenu David, znamená to, že prsten byl nevěsty. Může se ztratit ale znám x párů které po sobě při větších hádkách prsteny háží.. takže bych se nedivila, že žena poslala muže do nějakých hodně vzdálených končin a zahodila ho emoticon
24. zář 2015 v 15:46  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
 @huwik Prsten není ženicha, ale nevěsty emoticon
24. zář 2015 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
 @zankova_photo Tak já jsem asi romantička, ale doufám, že tři měsíce po svatbě se rozcházet/rozvádět nechtějí emoticon
24. zář 2015 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

@ivtcha jdu na to ,,od lesa,,. Svatba 9.7 = svatba ve čtvrtek, asi nějaká menší svatba, třeba i na rychlo a proto bych se nedivila, že je konec :D ale přála bych si aby se majitelka našla emoticon
24. zář 2015 v 16:05  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

27

(Před 1 rokem)

já jsem jednou ztratila zásnubní prsten, protože mi byl moc velký. Prostě mi vyklouzl z prstu. Naštěstí se našel, takže i to je možná varianta emoticon
24. zář 2015 v 16:13  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
 @zankova_photo Jestli je to tak, měla paní hodit prstýnek do popelnice. Nemusela z toho být celorepubliková pátrací akce :D
24. zář 2015 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
fotoportrét
fotoportrét
ivtcha
25
 Majitelka nalezena, prstýnek předán emoticon
1. říj 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

(Před 1 měsícem)

A byl ztracen a hledán @ivtcha?
1. říj 2015 ve 21:06  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

27

(Před 1 rokem)

@paveldufek sklouznul z prstu, protože jej měla velký. Někdo zkusil zavolat na matriku a někdo toho jména tam skutečně svatbu měl. Tož tak emoticon. Stalo se mi to samé se zásnubákem, jak je větší, tak sklouzne raz dva, úplně se mi tehdy zastavilo srdce, byla jsem zasnoubená den a prstýnek fuč emoticon.
1. říj 2015 ve 22:38  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

(Před 1 měsícem)

@huwik @ivtcha výborně!
2. říj 2015 v 06:46  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1688 příspěvků, 2 alba a 69 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2014
    Kunovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1687 příspěvků, 2 alba a 65 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha.
 @zankova_photo To je teda hodně velký logický kotrmelec emoticon Malá svatba ve čtvrtek rovná se narychlo, ale hlavně ten rychlý konec emoticon emoticon
2. říj 2015 ve 12:15  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

82

(Před 3 měsíci)

@zorro4 :DDD, loni jsem fotila svatbu, která se měsíc po svatbě rozpadla.. já už se nedivím ničemu :D... romantika vypršla..
3. říj 2015 v 09:55  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1688 příspěvků, 2 alba a 69 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1687 příspěvků, 2 alba a 65 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha.
 @zankova_photo A nepochybně se po měsíci rozpadla i nějaká velká svatba, která se odehrála v sobotu emoticon Nic ve zlém, ale jak už jsem psala, nevidím v tom souvislost. Ale možná je to proto, že jsem měla svatbu ve všední den a malou, tak se "bojím" téhle věštby emoticon
3. říj 2015 v 10:55  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí