Fotografové, nefotili jste svatbu 9.7.2015?

Profilova fotka
V pražských Vršovicích se našel snubní prstýnek s datem 9.7. a jménem David. Novomanželku se nedaří dohledat. Psala jsem těm, které mají tady registrované odpovídající datum svatby, ale nemám žádnou reakci. Nefotil někdo z vás v tento den svatbu nějakému Davidovi? :-) Případně není tu někdo, kdo se té svatby zúčastnil?
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli jste to našli na zastávce, zkuste kontaktovat dopravní podnik, jestli se jim neozval. Myslím, že ženich asi moc neví, kde přesně ho ztratil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nenapadlo vás, že by prsten někdo zahodil kvůli rozchodu/rozvodu? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@huwik Pokud je na prstenu David, znamená to, že prsten byl nevěsty. Může se ztratit ale znám x párů které po sobě při větších hádkách prsteny háží.. takže bych se nedivila, že žena poslala muže do nějakých hodně vzdálených končin a zahodila ho :)
Odpovědět
Profilova fotka
@huwik Prsten není ženicha, ale nevěsty :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zankova_photo Tak já jsem asi romantička, ale doufám, že tři měsíce po svatbě se rozcházet/rozvádět nechtějí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivtcha jdu na to ,,od lesa,,. Svatba 9.7 = svatba ve čtvrtek, asi nějaká menší svatba, třeba i na rychlo a proto bych se nedivila, že je konec :D ale přála bych si aby se majitelka našla :)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem jednou ztratila zásnubní prsten, protože mi byl moc velký. Prostě mi vyklouzl z prstu. Naštěstí se našel, takže i to je možná varianta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zankova_photo Jestli je to tak, měla paní hodit prstýnek do popelnice. Nemusela z toho být celorepubliková pátrací akce :D
Odpovědět
Profilova fotka
Majitelka nalezena, prstýnek předán :)
Odpovědět
Profilova fotka
A byl ztracen a hledán @ivtcha?
Odpovědět
Profilova fotka
@paveldufek sklouznul z prstu, protože jej měla velký. Někdo zkusil zavolat na matriku a někdo toho jména tam skutečně svatbu měl. Tož tak :-). Stalo se mi to samé se zásnubákem, jak je větší, tak sklouzne raz dva, úplně se mi tehdy zastavilo srdce, byla jsem zasnoubená den a prstýnek fuč :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@huwik @ivtcha výborně!
Odpovědět
Článek se načítá
@zankova_photo To je teda hodně velký logický kotrmelec :-D Malá svatba ve čtvrtek rovná se narychlo, ale hlavně ten rychlý konec :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zorro4 :DDD, loni jsem fotila svatbu, která se měsíc po svatbě rozpadla.. já už se nedivím ničemu :D... romantika vypršla..
Odpovědět
@zankova_photo A nepochybně se po měsíci rozpadla i nějaká velká svatba, která se odehrála v sobotu ;-) Nic ve zlém, ale jak už jsem psala, nevidím v tom souvislost. Ale možná je to proto, že jsem měla svatbu ve všední den a malou, tak se "bojím" téhle věštby :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?