Fotografování svatby - 27.6.2015 - Soláň

Dobrý den, plánujeme v uvedeném termínu s přítelkyní svatbu a mým úkolem je sehnat fotografa :) Obřad se bude konat v Novém Hrozenkově a svatební hostina na Soláni. Chtěli jsme se vlézt maximálně do 9000 za celodenní focení, ale prioritou je pro nás pojetí focení. Líbí se nám fotky s nádechem iluze, lehce tajemné a zastřené :) Těžký úkol :) Děkuji za tipy a nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme ještě volný a nemáme to ani tak daleko :) Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do cenového limitu se s přehledem vejdu i s dopravou a zbylo by Vám rezerva třeba na fotoknihu :-). Posílám pár fotografií na ukázku (poslední snímek je také ze svatby, je to momentka z obřadu v Tróji). Ceník i recenze mám na webu a rozšířené portfolio zde na beremese. Budu moc ráda, když se ozvete, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Aleši, ze zvědavosti bychom se chtěli zeptat, zda máte nějakou ukázku nebo třeba odkaz na fotky, které se vám líbí. Jediný, kdo nás napadá tady z beremka, že by mohl splňovat požadavky, je Mikuláš Křepekla (profil @weddingsphoto_cz). Má svůj styl a jestli je možné o nějakých fotkách říct, že mají nádech iluze, tak je to on. S cenou byste se u něj nevešli jen o kousek. Otázka, jestli tam má ještě okno na váš termín. Jinak my máme ten termín volno, ale nesplnili bychom asi ani iluzi, ani cenu. Zdraví J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Aleši, dobrý večer. Jsem o něco málo dražší, ale možná o to lépe bych mohla vyhovět vašim požadavkům. Pokud se ozvete, zodpovím ráda všechny vaše dotazy. Přeji vám klidnou dobrou noc a pohodové předsvatební přípravy :-) Petra T.
Odpovědět
Profilova fotka
@ales_Dobrý den, váš termín mám ještě volný pokud by se vám má práce libila napište :) více i na FB stránkách ..... hezký den Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
@ales_ Dobrý den, já mohu doporučit fotografa přímo z Rožnova pod Radhoštěm - Ryszard Perzynski , visual-studio, myslím si, že co do stylu focení by mohl splnit Vaše požadavky, třeba by Vás jeho práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, do 9tis. se nevlezeme, ale pokud je pro Vás rozhodující výsledek, jako památka na celý život, tady jsem:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Cestovné bych si při objednání celodenního focení neúčtoval. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?