Menu Forum

Fotografování svatby - 27.6.2015 - Soláň

19. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ales_
1
Registroval se 17. března 2015 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky.
  • Svatba byla 27. června 2015
fotoportrét
fotoportrét
ales_
1
Registroval se 17. března 2015 na beremese.cz. Přidal 2 příspěvky.
  • Svatba byla 27. června 2015
 Dobrý den,

plánujeme v uvedeném termínu s přítelkyní svatbu a mým úkolem je sehnat fotografa emoticon Obřad se bude konat v Novém Hrozenkově a svatební hostina na Soláni.
Chtěli jsme se vlézt maximálně do 9000 za celodenní focení, ale prioritou je pro nás pojetí focení. Líbí se nám fotky s nádechem iluze, lehce tajemné a zastřené emoticon
Těžký úkol emoticon Děkuji za tipy a nabídky
17. bře 2015 ve 21:39  •  Svatba byla v červnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý večer,

termín máme ještě volný a nemáme to ani tak daleko emoticon Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se těšit emoticon

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
17. bře 2015 ve 21:53  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
do cenového limitu se s přehledem vejdu i s dopravou a zbylo by Vám rezerva třeba na fotoknihu emoticon. Posílám pár fotografií na ukázku (poslední snímek je také ze svatby, je to momentka z obřadu v Tróji). Ceník i recenze mám na webu a rozšířené portfolio zde na beremese.

Budu moc ráda, když se ozvete, Mariana Ryšavá
17. bře 2015 ve 21:57  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
17. bře 2015 ve 22:04  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den Aleši,
ze zvědavosti bychom se chtěli zeptat, zda máte nějakou ukázku nebo třeba odkaz na fotky, které se vám líbí. Jediný, kdo nás napadá tady z beremka, že by mohl splňovat požadavky, je Mikuláš Křepekla (profil @weddingsphoto_cz). Má svůj styl a jestli je možné o nějakých fotkách říct, že mají nádech iluze, tak je to on. S cenou byste se u něj nevešli jen o kousek. Otázka, jestli tam má ještě okno na váš termín.
Jinak my máme ten termín volno, ale nesplnili bychom asi ani iluzi, ani cenu.
Zdraví
J+P Nejedlí
17. bře 2015 ve 23:19  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
 Aleši, dobrý večer. Jsem o něco málo dražší, ale možná o to lépe bych mohla vyhovět vašim požadavkům. Pokud se ozvete, zodpovím ráda všechny vaše dotazy. Přeji vám klidnou dobrou noc a pohodové předsvatební přípravy emoticon Petra T.
18. bře 2015 v 00:41  •  www.petratrbolova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

@ales_Dobrý den, váš termín mám ještě volný pokud by se vám má práce libila napište emoticon více i na FB stránkách ..... hezký den Lucka M.
18. bře 2015 v 08:36  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@ales_ Dobrý den, já mohu doporučit fotografa přímo z Rožnova pod Radhoštěm - Ryszard Perzynski , visual-studio, myslím si, že co do stylu focení by mohl splnit Vaše požadavky, třeba by Vás jeho práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek emoticon
18. bře 2015 v 08:44  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer, do 9tis. se nevlezeme, ale pokud je pro Vás rozhodující výsledek, jako památka na celý život, tady jsememoticon
18. bře 2015 v 19:43  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Cestovné bych si při objednání celodenního focení neúčtoval.

Hezký den, Martin Pokora
19. bře 2015 ve 22:23  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí