Fotograf+Kameraman 25.7.2015

Profilova fotka
Dobrý den :-) :-) :-) Sháníme svatebního fotografa,kameramana či nějaký balíček obojího dohromady .. Který by měl volný tento termín 25.7.2015 . Praha :-) Děkuji a hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, můžete mrknout na profil a web.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termínek mám prozatím volný. Kdykoliv mne můžete kontaktovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Váš termín máme volný,budeme proto rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, kde naleznete větší výběr z tvorby a zároveň vše důležité.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@sonka92 Dobrý den, Váš termín máme zatím volný, třeba by Vás naše tvorba zaujala. Více informací i ukázky našich prací naleznete v odkaze pod tímto textem. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám zatím volný a Praha je mé druhé doma. Tak se třeba potkáme.. Mějte se fajn. David
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín mám ještě volný, více infa posílám do zpráv. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám také své služby :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil, kde naleznete ukázky mé práce a na mém webu pak ceník (ale do Prahy mám cestovné individuální, dle domluvy...) Mou předností je nenarušování obřadu, nevyumělkované fotky a pár malých překvapení :) Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i my máme Váš termín ještě volný. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší aktuální práce, informace o nás, stejně jako svatební fotobalíčky, jejich obsah a cenu, najdete na našem facebooku (web právě aktualizujeme). Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše proberem, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií. Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sonka92 Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu do Vaší pošty, mohu zajistit jak kameru, tak i foto na svatbu. zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Více fotografií naleznete na mém webu. Na video vřele doporučuji mého kolegu Dmitrije, ale v tuto chvíli nevím, zda má volno. Pro ceník a více informací mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme balíček Fotograf a kameraman za zvýhodněnou cenu ukazky naší práce naleznete na naších www stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám pro vás nabídku a posílám ji do pošty, mám velice výhodný balíček foto+video, hezký den Vlasta Jáchim
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?