Menu Forum

Fotograf+Kameraman 25.7.2015

28. kvě 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
sonka92
Registrovala se 26. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sonka92
Registrovala se 26. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Praha.
 Dobrý den emoticon emoticon emoticon
Sháníme svatebního fotografa,kameramana či nějaký balíček obojího dohromady .. Který by měl volný tento termín 25.7.2015 . Praha emoticon
Děkuji a hezký den emoticon
25. kvě 2015 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín, můžete mrknout na profil a web..
Přeji pěkný den,
Soňa Goldová
25. kvě 2015 ve 12:37  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fotografií svoje kontaktné údaje”
25. kvě 2015 ve 12:40 • berghauer
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

25. kvě 2015 ve 12:41  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, váš termínek mám prozatím volný. Kdykoliv mne můžete kontaktovat emoticon
25. kvě 2015 ve 14:34  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Krásný den přeji,
Váš termín máme volný,budeme proto rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, kde naleznete větší výběr z tvorby a zároveň vše důležité.
25. kvě 2015 v 15:08  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
mohu nabídnout volný termín.
s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
25. kvě 2015 v 15:56  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@sonka92 Dobrý den, Váš termín máme zatím volný, třeba by Vás naše tvorba zaujala. Více informací i ukázky našich prací naleznete v odkaze pod tímto textem. S pozdravem Martin Lysek emoticon
25. kvě 2015 v 17:06  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Váš termín mám zatím volný a Praha je mé druhé doma. Tak se třeba potkáme..
Mějte se fajn.
David
25. kvě 2015 v 17:42  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný večer, Váš termín mám ještě volný, více infa posílám do zpráv. Petra emoticon
25. kvě 2015 ve 20:49  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
nabízím Vám také své služby emoticon
Budu ráda, navštívíte-li můj profil, kde naleznete ukázky mé práce a na mém webu pak ceník (ale do Prahy mám cestovné individuální, dle domluvy...)
Mou předností je nenarušování obřadu, nevyumělkované fotky a pár malých překvapení emoticon
Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa.
25. kvě 2015 ve 22:18  •  www.terezapechova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

i my máme Váš termín ještě volný. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší aktuální práce, informace o nás, stejně jako svatební fotobalíčky, jejich obsah a cenu, najdete na našem facebooku (web právě aktualizujeme). Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se! ;)

Filip a Linda
25. kvě 2015 ve 23:03  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše proberem, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií.
Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé).

Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
26. kvě 2015 v 08:39  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@sonka92 Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu do Vaší pošty, mohu zajistit jak kameru, tak i foto na svatbu.
zdraví Bajer video Pce
26. kvě 2015 ve 12:01  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Více fotografií naleznete na mém webu. Na video vřele doporučuji mého kolegu Dmitrije, ale v tuto chvíli nevím, zda má volno. Pro ceník a více informací mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Nikola
26. kvě 2015 ve 20:40  •  www.linnette.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

Foto a video - Region Ostrava
PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

Foto a video - Region Ostrava
PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Dobrý den,
máme balíček Fotograf a kameraman za zvýhodněnou cenu ukazky naší práce naleznete na naších www stránkách.
26. kvě 2015 ve 21:48  •  www.studio-vanesa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý den,
mám pro vás nabídku a posílám ji do pošty, mám velice výhodný balíček foto+video,
hezký den Vlasta Jáchim
28. kvě 2015 v 16:01  •  vlastajachim.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
9. čer 2015 v 11:35 • anetacoufalova