Menu Forum

Fotograf+kameraman 25.6.2016 Frýdek-Místek za přijatelnou cenu na celý den?

7. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
flora146
1
Registrovala se 22. června 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
flora146
1
Registrovala se 22. června 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Prosím o nabídky fotografa+kameramana na tento termín. Děkuji předem Flora
28. únor ve 14:57  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace si dovoluji zaslat do soukromé zprávy.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
28. únor v 19:11  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@flora146 Dobrý večer, já mohu doporučit práci @marlinphoto . S pozdravem Martin Lysek emoticon
29. únor v 18:14  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín mám ještě volný a spolupracujícího kameramana po ruce. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se.
Filip
28. únor v 17:33  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 4 měsíci)

Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet do Frýdku není problém - je to kousek, většinu focení mám ve F-M. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
23. bře ve 12:32  •  www.allinfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, termín máme volný a naše možnosti bezbřehé. emoticon Rádi Vám svatbu nafotíme, koukněte na náš web nebo fb. V případě zájmu mi napište, nebo zavolejte emoticon Krásný den, Rosalie Dančová/grafiweb.
7. dub v 15:43  •  www.grafiweb.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “nevkladaj do fóra kontaktné údaje a webové stránky”