Fotografka na termín 2.7.2016, Ostrava

Profilova fotka
Dobrý den, chci se touto formou zeptat na fotografku na termín 2.7.2016. Příprava ženicha a nevěsty bude v Ostravě a hostina bude probíhat v hotelu U Fandy ve Lhotce. Předem děkuji za Vaše návrhy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nevím jestli hledáte pouze fotografku? Jinak jsou mé služby k dispozici:-) S pozdravem Michal Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Evko, pokud nehledáte jenom fotografku, ale třeba i fotografa, rád nabídnu své služby. Váš termín mám ještě volný. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při výběru fotografa. Na Ostravsku, ale i v celé ČR je z čeho vybírat. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Vřele doporučuji Michala Krusberského!
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásíme zatím volno;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 2.7. mám zatím volno :-). Jsem přímo z Ostravy - z Klimkovic, takže to nemám daleko a není problém třeba nezávazná schůzka s ukázkou tvorby a předsvatebním focením. Pošlu Vám ještě do soukromé zprávy cenovou nabídku a info, zatím posílám pár fotek na ukázku :-) hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám ještě volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný, bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Očividně je tu více fotografů jak fotografek :-) Tak třeba najdete co hledáte. Byl jsem z Ostravy a sám neznám moc žen co fotí, ale třeba Vám pomůže Luculla, je z Havířova a fotí hezky. Pokud nehledáte jen ženy, tak mohu nabídnout i sebe. Přeji hezký den. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Já také rád nabídnu své služby. Moje práce zde na na profilu nebo na webu, kde najdete i ceník :-) Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Nás loni fotil Martin Kubečka. S jeho prací jsme byli velice spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásíme volno. Sice nejsme z Ostravy, ale několikrát ročně tam fotíme. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by vám nevadilo, že nejsem fotografka, ale fotograf, tak můžu být klidně k dispozici. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě doporučuji výbornou fotografku Kateřinu Bartoň. Fotila mi malýho, známým svatbu. Její web je nyní v rekonstrukci a tak není vloženo příliš mnoho fotek, ale věřím, že se určitě domluvíte, pokud tedy bude mít volný termín. Ochotná, sympatická mladá paní. Cenově dostupná!
Odpovědět
Profilova fotka
@ekupkova Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?