FOTOGRAFKA na rozlučku se svobodou srpen 2015 Praha

Profilova fotka
Hledám fotografku na dámskou rozlučku se svobodou v Praze v srpnu. Jednalo by se o projížďku limuzínou se zastávkámi po centru Prahy kde bychom rády pořídily fotografie. Potom večeře také s focením a přesun do baru kde je prý krásný výhled na Prahu. Tam by byl závěr focení. Časově cca 4-5hodin. Datum zřejmě 29.8. ve večerních hodinách. Nabídněte své služby i s cenovou kalkulací prosím. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda bych, jen toho 29.8. mám svatbu. Kdyby to bylo jiný den, klidně se ozvěte :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 29.8. bych ve večerních hodinách čas měla :) 4-5 hodin focení, přibližně 200-300 upravených fotografií (podle programu samotné akce) bych byla schopná nafotit za přibližně za 2500-3000 (opět, na ceně bychom se dohodly na osobní schůzce). Mrkněte na mé FB stránky nebo na web, kde mám více fotek a dejte vědět v případě zájmu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám nabídnu své služby. Pokud se Vám budou líbit mé fotografie, které naleznete u mne na webu nebo na profilu, domluvily bychom se na podrobnostech. Přeji hezký den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mrkněte na můj web. A gratuluji :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?