Fotograf(ka)/kameraman 23.7.2022 Hotel Z8mek v Čejkovicích

Profilova fotka
Sháním fotografa na svatbu 23. 7. 2022 v Čejkovicích Focení by bylo na +/-12 h Zahrnovalo by to přípravy ženicha, nevěsty (líčení, oblékání apod), svatební obřad, focení po obřadu, focení večer. Kameraman by se hodil hlavně na obřad, ale to by bylo dle domluvy Za tipy a nabídky předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda nafotím Váš svatební den 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, slečno Šinoglová, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Vše potřebné o nás naleznete v odkaze vedle našeho profilu 🙂 Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. S pozdravem, Tomáš Turek Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Také spolupracuji z několika kameramany, tak není problém ani video. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@eva_sinoglova Zdravím Evo, vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Více info pošlu do zprávy. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme a i natočíme. Více informací zasíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@eva_sinoglova Krásný den. Váš svatební termín mám prozatím volný. V případě jakýkoliv dotazů se klidně ptejte ❤️
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, asi píšu pozdě, ale tento termín máme ještě volný. Fotíme ve dvojici za jednu cenu. Na našem webu najdete všechny informace. S pozdravem Jindřich Zetík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já posílám nabídku. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?