Fotografie i video červen 2016 - Jičínsko

Zdravím :) budeme shánět fotografa i kameramana na naší svatbu (svatební videoklip). Nemůžete mi někoho doporučit z okolí Jičína, Nové Paky, Hořic, popř. Hradec Králové? Za co nejrozumnější cenu. ;) Děkuji za případné tipy. Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@double_m Dobrý den, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ukázky mé práce naleznete na mých webovkách...k dispozici mám i kameramana. V případě zájemu mně kontaktujte :) Pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, klidně koukněte na můj web. Pokud by vás práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@double_m Dobrý den, jsem z Hradce Králové, rád budu Vaším fotografem. Na stránkách mám základní informace, pro podrobnosti bude nejlepší se sejít. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenuji se Vojtěch Podstavek. Jsem z Královéhradeckého kraje. Rád bych Vám zachytil Vaší svatbu. Budu rád, když kouknete na moji tvorbu. Těším se na Vaši odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly neváhejte mne kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@double_m Milá Martino, 3. červen 2016 máme ještě volný a rádi Vám nabídneme náš balíček fotografických a kameramanských služeb. Celkově ve třech fotíme a natáčíme od rána do večera, konkrétní hodiny práce příliš neřešíme. :-) Jako výstup předáváme celkově čtyři produkty: a) 300 pečlivě upravených a dle potřeby i retušovaných fotografií b) dynamický sestřih celého dne ve zhruba 25 minutách c) dvouminutový svatební klip d) celý sestřižený obřad v reálné délce Kompletní nabídku včetně ceny zasílám do interní zprávy a přeji především pohodové vybírání a prima přípravy svatby! :-) Pavlína, Renard Production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu zajistit obě služby, jak foto tak i video, posílám info do Vaší pošty, zdraví Bajer video pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, více info jsem napsal do zrávy. S pozdravem T.Šnírer
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?