Fotografa/fku 5.9.2015 za rozumnou cenu, Středočeský kraj - Statek Všetice

Hledáme šikovného fotografa/fku,originálního s hezkým zpracováním fotografií, na celý den našeho svatebního dne. Moc děkuji, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den :-) Váš termín mám ještě volný a tak Vám posílám zprávičku. :-) Mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@sajmonka28 Dobrý den. Termín mám volný a svatbu vám mohu nafotit. Ceník a další fotky najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný :) dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku s informacemi. Prozatím se klidně podívejte na náš web, který máme uveden na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, Váš termín máme momentálně volný. Budeme rádi, pokud se podíváte na naše internetové stránky, kde jsou veškeré potřebné informace a zároveň ukázka naší tvorby. Statek Všetice známe a rádi se tam vracíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@sajmonka28 Ráda vám budu k službám:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Podívejte se na mé webové stránky nebo do profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnou své služby. S pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Bližší info je k dispozici na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu a v případě jakýchkoli dotazů pište! :-) Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když nahlédnete i do mého portfolia v odkazu zde pod fotografií. Pokud by Vám a nastávajícímu sedl můj styl, můžeme si domluvit nezávaznou schůzku a v klidu u kafe vše probrat. V nabídce máme i kombinaci kameramana a fotografa (2 lidé) za výhodné ceny. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu rád, pokud se podíváte na můj profil. Orientační ceník najdete na mém webu. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice, Středočeský kraj bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?