Fotograf_Zlínsky kraj

15. zář 202160

Ahoj, sháním na darum 25.6.2022 fotografa ve Zlínském kraji, ideálně do 10.000Kc. Máte nějaké tipy?

Stejný dotaz ohledně vizážistky (make-up, vlasy) ... samozřejmě v nižší cenové relaci nez foceni 😃

• Ahoj, prosím tě, doplň jak dlouhé focení by sis asi představovala 😉

Posilám ti info v soukromé zprávě.
    Patrik

• Dobrý den, já jsem ze Zlínského kraje 🙂 V soukromé zprávě posílám víc info. A nejlepší vizážistka je rozhodně Eva_visage (Ela Lalošáková) ze Vsetína.
    Pěkný den

Gabriela

• Dobrý večer, Váš termín mám volný, na Zlínsku fotím poměrně často, nemám to ani daleko a do ceny se v pohodě vejdu. K dispozici mám i fotobudku s tiskem kvalitních velkých fotografií. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.

• Sponzor fóra
  • Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.

• Dobrý den,
    váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu.
    Hezký den Markéta

• @luca2021  Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a mohu nabídnout své služby. Více o mě a mé nabídce na webu. Erik

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Patrik Hácha
    Příbram
    Jsem fotograf s velkou vášní pro příběhy a emoce.
    Rád zachytím celý svatební den a odvyprávím tak celý příběh a vzpomínky na váš Den.
    Jsem lidumil, běžec, žádný stresař, přírodomilovník a dortový nadšenec. Podstatné je umět vidět krásu v maličkostech, ty dělají celek.
    Jsem mladý fotograf z Průhonic u Prahy. Fotografii se věnuji přes 7 let a neustále se snažím hledat nové výzvy a motivy.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
    Archiv článků od partnerů