fotograf zlinsky kraj

11. kvě 20225

Dobrý den, 17.zari máme termín svatby.. obřad a příprava ve Strání a hostina na Lopeniku.. potřebujeme šikovného fotografa. Děkujeme za odpovědi

• Dobrý den, vám termín máme zatím volný a rádi vám nabídneme naše služby.
    Zabýváme se jak focením, tak filmováním svateb.
    Podívejte se na naše stránky či web a pokud se vám bude naše práce líbit, ozvěte se. Zašlu vám ještě soukromou zprávu s naší nabídkou.

Přejeme krásný den, Mirka a Petr Čočkovi

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí.
    Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím.
    Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš Fotograf.
    Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂
    Mějte se pěkně
    Jakub

• @martina_konecna  
    Zdravím, vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Více info pošlu do zprávy.

Hodně zdaru v plánování 🙂
    Patrik & Radka Schöberovi

• Sponzor fóra
  • Hezký den, můžete se podívat i ke mně na stránky. Třeba Vás moje fotky zaujmou 🙂

• Krásný den,
    nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 dnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotím celý svatební den. Vyprávím pak příběh všech důležitých událostí Vašeho dne a zachytím i detaily
    a okamžiky, které by jinak zůstaly zapomenuty.
    Testovací profil Administrátora
    Pomáhám dělat vaší svatbu nezapomenutelnou. Zachycuji ty nejkrásnější okamžiky, drobnosti a detaily, na které byste jinak možná zapomněli.
    Články od našich partnerů
    Svatební fotograf pro celou Českou republiku
    Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Archiv článků od partnerů