Fotograf zlinsky kraj

Profilova fotka
Dobrý den, 17.zari máme termín svatby.. obřad a příprava ve Strání a hostina na Lopeniku.. potřebujeme šikovného fotografa. Děkujeme za odpovědi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vám termín máme zatím volný a rádi vám nabídneme naše služby. Zabýváme se jak focením, tak filmováním svateb. Podívejte se na naše stránky či web a pokud se vám bude naše práce líbit, ozvěte se. Zašlu vám ještě soukromou zprávu s naší nabídkou. Přejeme krásný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš Fotograf. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_konecna Zdravím, vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Více info pošlu do zprávy. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, můžete se podívat i ke mně na stránky. Třeba Vás moje fotky zaujmou 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 dnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám i já svoji nabídku. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala fotografa, mám tento termín volný. Jsem z Uh.Hradiště a fotíme ve dvojici, takže nám neujde žádný důležitý okamžik. Na našem webu najdete informace včetně ceníku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?