Fotograf - září 2015 - Valtice

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o tipy na svatebního fotografa - svatba se bude konat 12.9.2015 ve Valticích a Břeclavi. Cenu bych si představovala okolo 7000,-Kč, samozřejmě ne za celý den focení. Předem díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucye559 Krásný den, my máme 12. září ještě volno a do cenového rozmezí se vejdeme. :-) Posílám tak interní zprávu a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný. Ve Valticích jsme již fotili a máme s tím velké zkušenosti. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky, naleznete na nich ukázku naší práce a ceníky. Cenovou hladinu 7000,- splňujeme :) S pozdravem Lukáš Machaníček
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den. Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také volný, dojezd do tak krásného kraje není problém :-) Více práce, včetně ceníku, najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud Vás zaujme moje práce termín mám volný. Focení v zámeckých zahradách a okolí znám. Více info na webu. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, 12. září volno máme. Cenově se vejdeme (více info o cenách a obsahu fotobalíčků na našich stránkách a facebooku). Pokud by se Vám náš styl focení líbil, ozvěte se. Na Valticko jezdíme moc rádi :) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame volny, klidne nahlednete na nese WEB a FB stranky. S pranim hezkeho dne Daniel a Eva Venter
Odpovědět
Profilova fotka
@lucye559 Dobrý večer, já mohu vřele doporučit fotografa Tomáše Frolce přímo z Břeclavi. Třeba by Vás jeho tvorba oslovila. Ohledně cenové relace jsi nejsem nyní zcela jistý, zda se pohybuje okolo zmíněné částky, ale zkuste napsat, určitě odpoví. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat i ke mně na stránky. Třeba vás styl mé práce osloví. Posílám jednu veselejší fotografii... Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
za mě pan aleš vitalík. má i rozumné ceny
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste se ještě nerozhodla, mám také ještě volný termín. Moji práci můžete posoudit na zdejším profilu, nebo na mých profesních stránkách. Cena za focení je podle Vašeho přání. Přeji pohodové přípravy. JSS
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu jsem Vám k dispozici a jistě se domluvíme. Mějte se...Martin
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, pokud jste si ještě nevybrala některého z kolegů, nabízím také volný termín. Více fotografií najdete např. na FB. Hezký den :-) Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?