Menu Forum

Fotograf z Prahy 13.9.2014

8. črc 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
karim_al_malina
Registrovala se 15. května 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
karim_al_malina
Registrovala se 15. května 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 Dobrý den,

tak stále ještě hledáme fotografa na termín 13.9.2014. Obřad na Mníšku, hostina na Zbraslavi.

Cena by měla zahrnovat příjezd na obřad, obřad, skupinová foto v místě obřadu, portréty novomanželů v místě obřadu, začátek rautu v restauraci, portréty novomanželů v okolí restaurace, příp. krájení dortu, první tanec. Min. počet profesionálně upravených a retušovaných fotografií 250.

Nad focením příprav nevěsty a večerní zábavou ještě uvažujeme, záleží na ceně emoticon

Novomanželky, má někdo nějaký tip na šikovného fotografa? Případné nabídky do IP i s cenou prosím.
8. črc 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím, sice to mám trochu z ruky, ale nevadí mi přijet. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Veškeré info na webu.
8. črc 2014 v 15:13  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí