Fotograf z okolí Vsetína (či Zlína, Valašského Meziříčí) na termín 20.08.2016?

Sháníme prosím fotografa, který by se nezalekl poměrně velké famílie a nebojí se focení v přírodě i ve společnosti koní. Děkuji za případnou odpověď :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Jsem z Kroměříže, tak to nemám ani tak daleko. Klidně koukněte na web, na kterém najdete ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, velké famílie fotografuji téměř pořád, koně miluju. pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. Pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitaminoka Dobrý den, rád Vám nafotím svatbu v daném termínu. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi vám nafotíme svatební den. Píšu vám ještě zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitaminoka Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na můj zdejší profil, kde kromě ukázky mé práce, naleznete i ceník a další informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Na požádání zašleme ceník, cestovné zdarma atd. Více na našem profilu nebo stránkách. Hezký den přeje tým AMAKA. Dále pokud můžeme doporučit, tak koukněte na náš blog: svatebni-bloger, je tam spousta zajímavých doporučení z naší dlouholeté praxe.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím volný, rádi Vám Váš svatební den nafotíme podle Vaších představ. :) Podívejte se na náš web (grafiweb.cz), nebo mi rovnou zavolejte (603 271 489) a domluvíme se. Krásný den, Rosalie Dančová/grafiweb :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?