Menu Forum

Fotograf z okolí Vsetína (či Zlína, Valašského Meziříčí) na termín 20.08.2016?

7. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jitaminoka
1
Registrovala se 2. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Svatba byla 20. srpna 2016
fotoportrét
fotoportrét
jitaminoka
1
Registrovala se 2. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Svatba byla 20. srpna 2016
 Sháníme prosím fotografa, který by se nezalekl poměrně velké famílie a nebojí se focení v přírodě i ve společnosti koní. Děkuji za případnou odpověď emoticon
2. dub 2016 v 11:28  •  Svatba byla v srpnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný den,

tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Jsem z Kroměříže, tak to nemám ani tak daleko. Klidně koukněte na web, na kterém najdete ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
2. dub 2016 ve 12:02  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
8

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

8

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
2. dub 2016 ve 13:17  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 2 lety)

Pěkný den,

velké famílie fotografuji téměř pořád, koně miluju. pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se.

Pěkný den,

Robin.
2. dub 2016 ve 14:38  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (28 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (28 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4
 @jitaminoka
Dobrý den,
rád Vám nafotím svatbu v daném termínu. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou.

S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
2. dub 2016 ve 14:40  •  www.jungwirth-foto.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
4

“Krásné datum 9. 9. 2017 se nám uvolnilo.”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
4

“Krásné datum 9. 9. 2017 se nám uvolnilo.”
(Před 5 měsíci)

Dobrý den, moc rádi vám nafotíme svatební den. Píšu vám ještě zprávu.
2. dub 2016 v 19:08  •  www.photo-petrov.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 1 rokem)

@jitaminoka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na můj zdejší profil, kde kromě ukázky mé práce, naleznete i ceník a další informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
3. dub 2016 v 18:58  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 1 týdnem)

Na požádání zašleme ceník, cestovné zdarma atd. Více na našem profilu nebo stránkách. Hezký den přeje tým AMAKA. Dále pokud můžeme doporučit, tak koukněte na náš blog: svatebni-bloger, je tam spousta zajímavých doporučení z naší dlouholeté praxe.
5. dub 2016 ve 13:46  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín máme zatím volný, rádi Vám Váš svatební den nafotíme podle Vaších představ. emoticon Podívejte se na náš web (grafiweb.cz), nebo mi rovnou zavolejte (603 271 489) a domluvíme se. Krásný den, Rosalie Dančová/grafiweb emoticon
7. dub 2016 v 15:21  •  www.grafiweb.cz  •  To se mi líbí