Menu Forum

Fotograf z okolí Vsetína (či Zlína, Valašského Meziříčí) na termín 20.08.2016?

7. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jitaminoka
1
Registrovala se 2. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Svatba byla 20. srpna 2016
fotoportrét
fotoportrét
jitaminoka
1
Registrovala se 2. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Svatba byla 20. srpna 2016
 Sháníme prosím fotografa, který by se nezalekl poměrně velké famílie a nebojí se focení v přírodě i ve společnosti koní. Děkuji za případnou odpověď emoticon
2. dub v 11:28  •  Svatba byla v srpnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný den,

tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Jsem z Kroměříže, tak to nemám ani tak daleko. Klidně koukněte na web, na kterém najdete ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
2. dub ve 12:02  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
2. dub ve 13:17  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Pěkný den,

velké famílie fotografuji téměř pořád, koně miluju. pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se.

Pěkný den,

Robin.
2. dub ve 14:38  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (27 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (27 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

2
 @jitaminoka
Dobrý den,
rád Vám nafotím svatbu v daném termínu. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou.

S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
2. dub ve 14:40  •  www.jungwirth-foto.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
3

“Proč vybrat nás jako svatební fotografy? http://www.photo-petrov.cz/index.php/2016/05/04/proc-si-vybrat-nas/”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
3

“Proč vybrat nás jako svatební fotografy? http://www.photo-petrov.cz/index.php/2016/05/04/proc-si-vybrat-nas/”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, moc rádi vám nafotíme svatební den. Píšu vám ještě zprávu.
2. dub v 19:08  •  www.photo-petrov.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@jitaminoka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na můj zdejší profil, kde kromě ukázky mé práce, naleznete i ceník a další informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
3. dub v 18:58  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

Na požádání zašleme ceník, cestovné zdarma atd. Více na našem profilu nebo stránkách. Hezký den přeje tým AMAKA. Dále pokud můžeme doporučit, tak koukněte na náš blog: svatebni-bloger, je tam spousta zajímavých doporučení z naší dlouholeté praxe.
5. dub ve 13:46  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, tento termín máme zatím volný, rádi Vám Váš svatební den nafotíme podle Vaších představ. emoticon Podívejte se na náš web (grafiweb.cz), nebo mi rovnou zavolejte (603 271 489) a domluvíme se. Krásný den, Rosalie Dančová/grafiweb emoticon
7. dub v 15:21  •  www.grafiweb.cz  •  To se mi líbí