Fotograf z okolí Veselí Nad Moravou v termínu 1.8.2015?

Svatba v Blatničce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z okolí sice nejsem, ale dojezd není problém :-)Termín volný. Budu ráda, pokud mrknete na blog a třeba Vás moje práce osloví. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásíme volno. Aktuální tvorbu najdete na našem facebooku, jsou tam také naše svatební fotobalíčky, jejich ceny a další informace o nás. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný. Veškerou naši práci najdete na našich webových stránkách, které jsou uvedeny na kartě. Krom ní tam také najdete ceníky a podrobné popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ceník vám zasílám do vaší interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já tento termín voný mám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Nejsem sice z okolí, ale ráda přijedu, na Jižní Moravě fotím moc ráda. U fotografování se řídím reportážním stylem u obřadu a oslavy (neruším a snažím se zachytit emotivní momentky) u portrétu novomanželů volím přirozené pózy a občas vyrábím i rekvizity na přání nevěsty (např. dle tématu svatby) viz první foto. Více info a ceník posílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tady Uherské Hradiště. Termín k dispozici Pěkný den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?