Fotograf z okolí Jablunkov na 28.8.2020

Najde se volný fotograf do 10000kc s okolí Jablunkova? Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Vážení a milí snoubenci, rád se stanu součástí Vaší svatby a zachytím nezapomenutelné okamžiky. Můžete se na mne 100% spolehnout a svůj den D si užít naplno. Jsem fotograf a kameraman na volné noze, působím v ČR i v zahraničí. Kreativní tvorba je pro mne posláním. Ceník a ukázky na webu. Těším se na Vás! Eduard
Odpovědět
Profilova fotka
@andysak Dobrý večer, 28.8. mám ještě volné. Rád přijedu. Více posílám do SZ. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsem sice z Jablůnkova, ale pokud Vás osloví moje tvorba, ráda přijedu a nafotím Vaši svatbu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@andysak Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@andysak Dobrý den, termín je volný, do 10 000 Kč určitě něco vymyslíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@andysak Dobrý deň, moc rád Váš veľký deň nafotím. Viac Vám napíšem do správy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andysak Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@andysak Dobrý deň skúste si pozrieť moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie informácie.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přicházím se svou nabídkou. Váš termín mám volný, zachytím celý svatební příběh, od rána až do večerních hodin. Jezdíme ve dvojici, dva fotografové, za jednu cenu. Jsem ze zlínského kraje. Informace včetně cenových balíčků najdete na mém webu. Jindřich Zetík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?