Fotograf wanted - 30.6.2018 Brno

Ahoj, hledáme fotografa na svatbu - 30.6.2018 v Brně. Najde se? :) Díky, Daniela
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@danusse Dobrý den Danielo, určitě najde :-) a kdyby se Vám líbila moje práce rád Vaši svatbu budu fotit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Danielo, taky si myslím, že tady najdeš;) Kdyžtak koukni ke mě na stránky, jestli to nejsem náááhodou já:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Malá ukázka je zde, další najdete na webových stránkách spolu s ceníkem a svatebními balíčky. Přeji Vám krásný den. S pozdravem Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den Danielo, moc rádi bychom Vaši svatbu nafotili (a třeba i natočili) a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když si nás vyberete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Navíc jsem přímo z Brna. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. S pozdravem a pranim hezkeho dne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FIlip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@danusse Dobrý den Danielo, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, přidávám se k zástupu kolegů a také nabízím své služby. Bližší informace naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@danusse pokud ještě hledáte, tak jsem taky k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsme pražsko-brněnští a určitě se Vás rádi ujmeme, pokud budete mít zájem. :-) Podrobnosti posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím Vaši svatbu. Do Brna je z Olomouce kousek.
Odpovědět
Profilova fotka
@danusse Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Mrkni na Lucije Foto z Deblína. Budeme ji mít na svatbě a fotí krásně
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna. Podívejte se na naši práci a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme krásný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
@danusse Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem přímo z Brna, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Danielo, rád Vás osobně poznám a nafotím Váš svatební den. Podívejte se na mé stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám bude líbit můj přístup a fotografie, neváhejte mě kontaktovat :) Svatby fotím jako ucelený soubor skládající se z celého svatebního dne. Je to zážitek, pojďte do toho se mnou :) mějte se pěkně Martin z Brna
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím mám Váš termín ještě volný, a ráda Vám Váš den v Brně nafotím :) Kdyby se Vám líbily moje fotky, dejte mi vědět a určitě se domluvíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád nabídnu své služby. Přeji hezký den. Belan Rastislav.
Odpovědět
Dobrý den, Mně vypadl termín - tak třeba Vás tvorba zaujme :) více na webu, facebooku. Jsem k dispozici. Hezký den Kamil K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na termín 30.6. mám volný ^^
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?