Menu Forum

Fotograf Vysočina 17.6.2017

19. únor 2017  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
verczaaa
Registrovala se 30. října 2016 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 17. června 2017
fotoportrét
fotoportrét
verczaaa
Registrovala se 30. října 2016 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 17. června 2017
 Dobrý den,

sháním volného fotografa na termín 17.6. Bohužel naše paní fotografka mě úplně nezaujala svými fotkami. Jsme z Vysočiny, takže poprosím tipy na fotografy z Vysočiny popř. kdyby se ozval nějaký fotograf z Brna atd, tak rovnou pište ceníky fotek a cestu.

Předem moc děkuji
13. únor 2017 v 10:50  •  Svatba byla v červnu 2017  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný večer,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit.

Lukáš
13. únor 2017 v 19:21  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalpleva (33 r.)
Svatební fotograf Michal Pleva
Michal Pleva PRO

Foto a video - Region Zlín
3
fotoportrét
fotoportrét
michalpleva (33 r.)
Svatební fotograf Michal Pleva
Michal Pleva PRO

Foto a video - Region Zlín
3
 Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. emoticon Michal Pleva
13. únor 2017 v 11:35  •  svatebni.photo  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
13. únor 2017 ve 12:59  •  www.jungwirth-foto.cz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
lu_cie_s
Lucie Skopalová
Lucie Skopalová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
lu_cie_s
Lucie Skopalová
Lucie Skopalová PRO

1
 Dobrý den,
uvedený termín mám volný, nahlédněte na mé www, zde naleznete všechny informace.
S pozdravem hezkého dne Lucie
14. únor 2017 v 11:13  •  www.okemlucie.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mpphoto
mkm
PRO

Foto a video - Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
mpphoto
mkm
PRO

Foto a video - Region Benešov
 Dobrý den rádi bychom nabídly naše služby na naší část fotografii a informace o nás se můžete podívat na webu, jezdíme po celé Čr a rádi přijedeme i za vámi .V případě že si nevyberete ani jeden s balíčků sestavujeme balíčky dle vašich přání .. Přejeme krásný den MP-Photo
14. únor 2017 ve 13:20  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
radimspacil
Radim Spáčil
Radim Spáčil PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
radimspacil
Radim Spáčil
Radim Spáčil PRO

3
 .
Dobrý den,
uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Další informace naleznete zde na mé kartě, nebo na mých stránkách.
S přáním pěkného dne,
Radim Spáčil
15. únor 2017 ve 23:23  •  www.rs-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 2 lety)

@verczaaa
dobrý den, v případě, že ještě hledáte fotografa, dovolil bych si Vám taky nabídnout své služby. Váš termín mám volný. S pozdravem, Ján Senčák
19. únor 2017 v 19:15  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí