Fotograf Vysočina 10.6.2017

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu 10.6.2017 na Luckém vrchu poblíž Poličky. Obřad bude na louce a celá svatba proběhne na Luckém vrchu, kde je pouze turistická chata (a krásná příroda kolem). Děkuji za nabídky. Místo svatby: https://mapy.cz/s/1nVKz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se Vám budou mé fotografie líbit, jsem Vám plně k dispozici. Fotky, ceník a další potřebné informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem zprávu. Jsem k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když navštívíte můj profil a v případě zájmu mě kontaktujete. Ceny mám mírné, termín volný a udělám vše pro Vaši maximální spokojenost. Těším se na reakci a přeji příjemný den! Salik
Odpovědět
Profilova fotka
@melanas Dobrý den, tento den mám zatím volný. Budu rád, když kouknete na můj profil a navštívíte mé webové galerie. Pokud Vás má tvorba osloví neváhejte se ne mě obrátit. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku mé práce. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hlásím volno @melanas 8-) mrkněte, napište, domluvíme se ;) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@melanas Dobrý den, Váš termín mám volný a v případě, že se Vám bude líbit moje práce, rád přijedu nafotit Vaší svatbu. Veškeré informace naleznete na mém profilu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio najdete na webových stránkách. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?