Fotograf Vyškov 5.8.2017

Sháním fotografa na svatbu ve Vyškově? Víte o někom? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, co třeba moje práce.... kdyby Vás s partnerem oslovila, mohu. :-) Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. termín máme volný. Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Mohu také nabídnout volný termín. Více v sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na naše portfolio , pokud by Vás zaujaly naše fotky, ozvěte se nám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z Brna, je to tedy kousek, ráda vám svatbu nafotografuji. Na mých stránkách najdete veškeré potřebné informace :) Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré info naleznete na mém webu. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatim jeste volny a rad Vam jej nabidnu. Jsem z Brna, neni problem do Vyskova dojet:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, uvedený termín mám volný. Veškeré informace naleznete na mých www a další ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vejunka88 Dobrý den, termín Vaší svatby mám ještě volný a budu rád, pokud byste si prohlédla mé portfolio zde na mém profilu, nebo na webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?