Fotograf Velké Bílovice 27. 5. 2017 nebo 24. 6. 2017?

Hledám fotografa svatby ve Velkých Bílovicích - Vinařský dvůr Skoupil, v úvahu připadá termín 27. 5. 2017 nebo 24. 6. 2017. Nechci stylizované fotografie, ocením nápaditost, ale přirozenost. Děkuji za Vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, oba termíny mám aktuálně volné a rád Vám nabídnu své služby. S přáním pěkných svátků, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, k dispozici mám oba termíny a jsem z lokality. Pokud Vás práce zaujme, ozvěte se.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu velmi rád, pokud se podíváte na mou tvorbu - odkaz na svatební webové stránky je hned pod vloženou fotografií. Oba termíny mám volné. Pokud by Vás má tvorba zaujala, stačí se případně ozvat přes kontaktní formulář též na webu. Díky. Přeji pohodové vánoční svátky. honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volný termín mám ten květnový, druhý momentálně v řešení, tak pokud by Vás moje práce zaujala budu rád za kontaktování. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termíny máme také zatím volné- Nabídku posíláme do SZ. S pozrdavem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu Vám také nabídnout své služby, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám zatím oba termíny volné a rád Váš svatební den nafotím. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, oba termíny můžu 8-) mrkněte, myslím že najdem ve fotkách společnou řeč :-) krásné svátky a mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, oba termíny máme k dispozici. Na webu najdete informace, ceník a také ukázky naší práce. Budeme rádi když zvážíte i naši nabídku. Hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám poskytneme naše služby. V tomto vinařství jsme již natáčeli, ale rádi si zde i zafotíme :-) Mrkněte na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na mé portfolio, třeba zaujme :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kettrina Dobrý den, oba termín mám prozatím volné. Budu rád, pokud byste se podívala na mé další fotografie. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastný nový rok 2017. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Pokud Vás má práce zaujme, tak se ozvěte. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávané termíny jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?