Fotograf ve městě Skuteč, 14.9.2019

Dobry den, shanim fotografa na svatbu, ta bude 14.9. 2019. Prosím o nabídky. Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný . Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@viktori88 Dobrý den. Mám volno a svatbu Vám rád nafotím. Posílám zprávu do SZ. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Také se připojím s naším nabídkou emoticon Ceny svatebních balíčků a ukázky naší patnáctileté práce najdete na našem webu, nebo facebooku emoticon Klidné zařizování!
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, ráda vám svatební den nafotím, termín mám volný. A kde je skuteč?:-) Nabízím například 5-6 hodinový balíček za 10tis. V ceně jsou všechny nafocené fotky na DVD v max.rozlišení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte vybraného vašeho fotografa, prosím podívejte se na moje portfolio případné podrobnosti probereme přezijte horko a hezké prázdniny Honza Vodička
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?