Fotograf Valašské Meziříčí - 5.9.2015

Profilova fotka
Ahoj/Dobrý den, sháníme fotografa na náš den D. Obřad bude probíhat v zámeckém parku Lešná u Valašského Meziříčí a hostina poté bude ve VM. Naše představa je jen nafocení obřadu, společné foto s hosty (cca 30 lidí), naše foto a část hostiny (zvyky, dort, tanec)... cca 6 hodin práce.. Budu se těšit na nabídky a doporučení, předem moc děkuji Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Podívejte se prosím na naše stránky, kde naleznete informace jak o nás, tak naší tvorbě. Děkuji Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád případně dorazím. Pro více informací se nezdráhejte zavolat či napsat. Rád Vám pošlu další ukázky své práce, resp. proberu možnosti a ceny.. Pěkný den a klidné přípravy! Jan Berghauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, je jeden z posledních dvou volných zářijových termínů. Jsem z Ostravy, ale na Valašsku fotím často. Při fotografování obřadu a oslavy se držím reportážního stylu - nijak nezasahovat a nerušit. Při samotném fotografování novomanželů se snažím o přirozenost ve volbě póz a nekopírování osvědčených záběrů, vlastně každý pár řeším individuálně. Občas používám i vlastnoruční rekvizity, které jsou přímo na míru fotografaným - jejich zájmům nebo stylu svatby. Posílám poslední fotku jako příklad těchto rekvizit, byť není přímo svatební. Více info o ceně, atd. posílám do soukromé zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný a z Kroměříže to nemáme vůbec daleko. Pošlu vám i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na náš web, který je uvedený na kartě. V případě zájmu neváhejte psát. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a v nabídce naleznete i půldenní balíčky. Přeji šťastnou ruku při výběru fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Budu ráda když se podíváte i na mé ostatní fotografie a v případě zájmu mne neváhejte konktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?