Menu Forum

Fotograf Valašské Meziříčí - 5.9.2015

5. čer 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
veriiishek
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 5. září 2015
    Valašské Meziříčí, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
veriiishek
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 5. září 2015
    Valašské Meziříčí, Region Vsetín
 Ahoj/Dobrý den, sháníme fotografa na náš den D. Obřad bude probíhat v zámeckém parku Lešná u Valašského Meziříčí a hostina poté bude ve VM. Naše představa je jen nafocení obřadu, společné foto s hosty (cca 30 lidí), naše foto a část hostiny (zvyky, dort, tanec)... cca 6 hodin práce.. Budu se těšit na nabídky a doporučení, předem moc děkuji Veronika
3. čer 2015 ve 13:59  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín máme volný. Podívejte se prosím na naše stránky, kde naleznete informace jak o nás, tak naší tvorbě.

Děkuji

Martin Hnátek | MarLin Photography
3. čer 2015 ve 14:05  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berghauer
Jan Berghauer
Jan Berghauer PRO

Foto a video - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
berghauer
Jan Berghauer
Jan Berghauer PRO

Dobrý den,
tento termín mám volný a rád případně dorazím.
Pro více informací se nezdráhejte zavolat či napsat.
Rád Vám pošlu další ukázky své práce, resp. proberu možnosti a ceny..

Pěkný den a klidné přípravy!
Jan Berghauer
3. čer 2015 ve 14:41  •  goo.gl/photos/hmjdrbadzs4ra8f98  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

29

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

29

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný, je jeden z posledních dvou volných zářijových termínů. Jsem z Ostravy, ale na Valašsku fotím často. Při fotografování obřadu a oslavy se držím reportážního stylu - nijak nezasahovat a nerušit. Při samotném fotografování novomanželů se snažím o přirozenost ve volbě póz a nekopírování osvědčených záběrů, vlastně každý pár řeším individuálně. Občas používám i vlastnoruční rekvizity, které jsou přímo na míru fotografaným - jejich zájmům nebo stylu svatby. Posílám poslední fotku jako příklad těchto rekvizit, byť není přímo svatební.

Více info o ceně, atd. posílám do soukromé zprávy.

Mariana Ryšavá
3. čer 2015 ve 14:59  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

termín máme ještě volný a z Kroměříže to nemáme vůbec daleko. Pošlu vám i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na náš web, který je uvedený na kartě. V případě zájmu neváhejte psát. emoticon

Lukáš
3. čer 2015 v 18:27  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a v nabídce naleznete i půldenní balíčky. Přeji šťastnou ruku při výběru fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
4. čer 2015 v 19:47  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, termín mám volný. Budu ráda když se podíváte i na mé ostatní fotografie a v případě zájmu mne neváhejte konktovat.
5. čer 2015 ve 23:03  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
9. čer 2015 v 11:19 • anetacoufalova