Fotograf Valašské Klobouky 8.8.2015

Ahoj, naivně jsem si myslela, že stačí začít plánovat svatbu v zimě, ale realita je jiná. Prosím o info, zda má nějaký kvalitní fotograf volno v termínu 8.8.2015 (jak jsem zjistila příští rok velmi žádané datum:-()???Případně o info o kvalitních fotografech. Lokalita je Valašské Klobouky, proto prosím fotografy především ze Zlínského kraje, případně z Brna (v Brně s přítelem bydlíme).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme sice z Ostravy, ale kolem Zlína a Brna fotíme poměrně často. Rád bych Vás tímto pozval na naše internetové stránky, kde se můžete podívat na naši tvorbu a posoudit, jestli jsme ta správná volba pro Vás. Termín máme v tuto chvíli volný. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! :-) Termín máme volný a v okolí Zlínského kraje cestujeme často, tak rádi dorazíme nafotit i Vaši svatbu. Jezdíme vždy ve dvou, vždy s úsměvem na tváři. :-) Konkrétní nabídku zasílám do interní zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín máme volný a i přesto, že nejsme ze Zlínského kraje, nemáme s manželem problém dojet :-) Budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web. Krásný večer přeji...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posíláme SZ;) J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Brna, ale Valašské Klobouky jsou pro mě ideální, protože startovací čáru mám v Kroměříži. Vozím tam syna na hlídání k babičce... datum si zatím ještě nikdo závazně nerezervoval.. budu rád, pokud se podíváte i na mé portfolio zde na Beremese. Využijte také cenových podmínek, které mám zveřejněné na mém webu. Do měsíce budu měnit trochu pravidla pro příští rok... Přeji, ať se vám vše daří poskládat jak jste si to vysnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bara9 Dobrý den, Tento termín mám zatím stále volný a jsem z Kroměříže :) což není daleko :) pokud se Vám má práce bude líbit neváhejte napsat :) Hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mám volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľlný :-) Budeme radi, ak sa pozriete na naše stránky. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
@bara9 Ahoj, nám svatbu fotila Brigita Olivová (není to vyloženě profi fotografka), ale fotí krásně. Nebo pak ještě možnost Pavla Humlová (s tou ale nemám osobní zkušenost), nebo Lucie Mozgvová (ze Štítné nad Vláří) - ta ale taky není vyloženě profik. Všechny zmíněné jde najít na fcb nebo do googlu si zadat jména a vyjedou jejich stránky. Jinak nejlepší fotografové co znám jsou manželé Mlýnkovi ze Zlína - ale ti byli cenově mimo naše finanční možnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@bara9 Dobrý den, Báro, my jsme teprve začali přijímat rezervace termínů, takže máme zatím volno. Jsme z Kroměříže, ale na svatby cestujeme po celé Moravě, občasně i do Čech. Pokud by se Vám náš styl práce líbil, více najdete na facebooku, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si myslím, že ještě není pozdě najít kvalitního fotografa :-) Váš termín máme zatím volný, podívejte se na naše stránky či facebook a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasíláme náš ceník. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme prozatím volny, rádi bychom Vám nabídli naše fotografie tvořené s láskou pro Vás :) Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry. Nabízíme unikátní focení, plné pohody, radosti a světla. Když chcete, aby vaše vzpomínky na fotografiích zářily. CREATIVELOVE – fotografie s láskou, fotografie s příběhem. Děkujeme, že jste věnovali čas těmto řádkům a pokud jsme Vás naší tvorbou zaujali - rádi se s Vámi sejdeme na nezávazné informační schůzce :-) S přáním hezkého dne Kamila&Jan
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice ze Zlínska, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání celodenního focení bych si neúčtoval cestu. Navíc při objednání focení na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Píšete to správně, na příští rok už mám rezervace a hodně dotazů směřuje práve k 8.8. Vybírejte pečlivě, neukvapte se, ale pokud chete toho pravého, už skutečně moc času nezbývá.
Odpovědět
Profilova fotka
@bara9 Dobrý den, Báro, nevím, zda-li jsem kvalitní fotograf. To nechám na Vašem posouzení. Prosím, navštivte portfolio mých svatebních fotek a udělejte si obrázek sama. Váš termín mám zatím volný. Pokud ještě shánite fotografa, jsem k dispozici. Více info osobně. Přeji hezké dny. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Jsem z Brna, takže na cestovném bychom se nějak domluvili. Přeji hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
@bara9 Dobrý den, Váš termín mám stále volný, působím převážně ve Zlínském a Olomouckém kraji a pokud by vás má tvorba zaujala neváhejte napsat :) hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín mám ještě volný a jsem z Brna, pokud by Vás zaujala má tvorba rád se s Vámi domluvím. Ukázky mé práce jsou vidět na mém webu, facebooku či na tomto portále. Pěkný den. Honza Andrašší
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?