Menu Forum

Fotograf Valašské Klobouky 8.8.2015

29. říj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
bara9
1
Registrovala se 5. října 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
fotoportrét
fotoportrét
bara9
1
Registrovala se 5. října 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
 Ahoj, naivně jsem si myslela, že stačí začít plánovat svatbu v zimě, ale realita je jiná. Prosím o info, zda má nějaký kvalitní fotograf volno v termínu 8.8.2015 (jak jsem zjistila příští rok velmi žádané datumemoticon)???Případně o info o kvalitních fotografech. Lokalita je Valašské Klobouky, proto prosím fotografy především ze Zlínského kraje, případně z Brna (v Brně s přítelem bydlíme).
5. říj 2014 ve 21:16  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
jsme sice z Ostravy, ale kolem Zlína a Brna fotíme poměrně často.
Rád bych Vás tímto pozval na naše internetové stránky, kde se můžete podívat na naši tvorbu a posoudit, jestli jsme ta správná volba pro Vás.

Termín máme v tuto chvíli volný.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
5. říj 2014 ve 21:26  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Krásný den! emoticon Termín máme volný a v okolí Zlínského kraje cestujeme často, tak rádi dorazíme nafotit i Vaši svatbu. Jezdíme vždy ve dvou, vždy s úsměvem na tváři. emoticon Konkrétní nabídku zasílám do interní zprávy.
5. říj 2014 ve 21:35  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Termín máme volný a i přesto, že nejsme ze Zlínského kraje, nemáme s manželem problém dojet emoticon Budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web. Krásný večer přeji...
5. říj 2014 ve 22:18  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
posíláme SZ;)
J+P Nejedlí
5. říj 2014 ve 22:35  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, jsem z Brna, ale Valašské Klobouky jsou pro mě ideální, protože startovací čáru mám v Kroměříži. Vozím tam syna na hlídání k babičce... datum si zatím ještě nikdo závazně nerezervoval.. budu rád, pokud se podíváte i na mé portfolio zde na Beremese. Využijte také cenových podmínek, které mám zveřejněné na mém webu. Do měsíce budu měnit trochu pravidla pro příští rok... Přeji, ať se vám vše daří poskládat jak jste si to vysnila emoticon
5. říj 2014 ve 22:59  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
Lucie PRO

20

(Před 1 rokem)

@bara9 Dobrý den,
Tento termín mám zatím stále volný a jsem z Kroměříže emoticon což není daleko emoticon pokud se Vám má práce bude líbit neváhejte napsat emoticon Hezký den Lucka
6. říj 2014 v 08:43  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bbfoto
BB-foto
Bára Bergerová PRO

Foto a video - Region Olomouc
20
fotoportrét
fotoportrét
bbfoto
BB-foto
Bára Bergerová PRO

Foto a video - Region Olomouc
20
 ještě mám volno emoticon
6. říj 2014 v 08:58  •  www.bb-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, termín máme voľlný emoticon Budeme radi, ak sa pozriete na naše stránky. Zdravia Lucia a Marek
6. říj 2014 v 10:46  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatba28
11
Registrovala se 15. září 2013 na beremese.cz. Přidala 194 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
svatba28
11
Registrovala se 15. září 2013 na beremese.cz. Přidala 194 příspěvků. Má 9 přátel.
 @bara9 Ahoj, nám svatbu fotila Brigita Olivová (není to vyloženě profi fotografka), ale fotí krásně. Nebo pak ještě možnost Pavla Humlová (s tou ale nemám osobní zkušenost), nebo Lucie Mozgvová (ze Štítné nad Vláří) - ta ale taky není vyloženě profik. Všechny zmíněné jde najít na fcb nebo do googlu si zadat jména a vyjedou jejich stránky. Jinak nejlepší fotografové co znám jsou manželé Mlýnkovi ze Zlína - ale ti byli cenově mimo naše finanční možnosti.
6. říj 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

@bara9

Dobrý den, Báro,

my jsme teprve začali přijímat rezervace termínů, takže máme zatím volno. Jsme z Kroměříže, ale na svatby cestujeme po celé Moravě, občasně i do Čech. Pokud by se Vám náš styl práce líbil, více najdete na facebooku, ozvěte se!

Filip a Linda
6. říj 2014 v 18:19  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, také si myslím, že ještě není pozdě najít kvalitního fotografa emoticon Váš termín máme zatím volný, podívejte se na naše stránky či facebook a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasíláme náš ceník.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
6. říj 2014 ve 20:32  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

Váš termín máme prozatím volny, rádi bychom Vám nabídli naše fotografie tvořené s láskou pro Vás emoticon

Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem.

V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.

Nabízíme unikátní focení, plné pohody, radosti a světla. Když chcete, aby vaše vzpomínky na fotografiích zářily. CREATIVELOVE – fotografie s láskou, fotografie s příběhem.

Děkujeme, že jste věnovali čas těmto řádkům a pokud jsme Vás naší tvorbou zaujali - rádi se s Vámi sejdeme na nezávazné informační schůzce emoticon

S přáním hezkého dne Kamila&Jan
6. říj 2014 ve 21:49  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice ze Zlínska, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání celodenního focení bych si neúčtoval cestu. Navíc při objednání focení na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
7. říj 2014 v 09:09  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Píšete to správně, na příští rok už mám rezervace a hodně dotazů směřuje práve k 8.8. Vybírejte pečlivě, neukvapte se, ale pokud chete toho pravého, už skutečně moc času nezbývá.
8. říj 2014 v 19:39  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@bara9 Dobrý den, Báro, nevím, zda-li jsem kvalitní fotograf. To nechám na Vašem posouzení. Prosím, navštivte portfolio mých svatebních fotek a udělejte si obrázek sama. Váš termín mám zatím volný. Pokud ještě shánite fotografa, jsem k dispozici. Více info osobně. Přeji hezké dny. S pozdravem, Ján Senčák
12. říj 2014 v 18:27  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
13. říj 2014 v 10:48 • sillvione
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Jsem z Brna, takže na cestovném bychom se nějak domluvili.

Přeji hezký zbytek dne

Radim Hájek
19. říj 2014 v 11:01  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
Lucie PRO

20

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
Lucie PRO

20

(Před 1 rokem)

@bara9 Dobrý den, Váš termín mám stále volný, působím převážně ve Zlínském a Olomouckém kraji a pokud by vás má tvorba zaujala neváhejte napsat emoticon hezký den Lucka
20. říj 2014 v 10:26  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
andrassiphoto (34 r.)
Jan Andrassi Photography
Jan Andrašší PRO

10

“V poslední době přibývá zájem o páteční termíny focení svateb. Pokud tedy máte zájem určitě napište. Pěkný víkend. Honza”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
andrassiphoto (34 r.)
Jan Andrassi Photography
Jan Andrašší PRO

10

“V poslední době přibývá zájem o páteční termíny focení svateb. Pokud tedy máte zájem určitě napište. Pěkný víkend. Honza”
(Před 2 lety)

Dobrý den termín mám ještě volný a jsem z Brna, pokud by Vás zaujala má tvorba rád se s Vámi domluvím. Ukázky mé práce jsou vidět na mém webu, facebooku či na tomto portále. Pěkný den. Honza Andrašší
29. říj 2014 v 19:38  •  www.andrassi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí