Fotograf v termínu 15.7.2017

Dobrý den, poptáváme svatebního fotografa (pokud by bylo možné i video, jen výhoda) na tento termín, místo je okolí Chrudimi. Prosím o nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Video by šlo také domluvit, spolupracuji se dvěma kameramany. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabízíme svatební foto i svatební video. Více v SZ.S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, ve vašem termínu jsem k dispozici :) S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný, když by Vás zaujala moje práce ;-) Více info si dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluju a rád bud fotit Váš den. Podrobnější informace najdete na mém profilu a především webu. Zdravím. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu fotografa. Mé portfolio najdete na webových stránkách. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín máme volný, pokud by Vás zaujala naše tvorba (odkaz najdete zde pod příspěvkem), ozvěte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a zvládneme zajistit foto i video! :-) V případě zájmu napíšu více informací do zprávy.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@kaci01 Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, na mém webu najdete veškeré informace. Pokud Vás fotografie zaujmou, napište mi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Znám okolí Seče a jednu svatbu jsem fotografoval v obci Chrast. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?