Fotograf v Praze na středu 8. 8. 2018

Dobrý den, sháníme svatebního fotografa na celý den, trochu netypicky na středu... Svatba bude v Praze v Šárce. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Jsem z Prahy a jednu svatbu ze Šárky najdete ve svatebním albu na mém webu. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Přeji hezký víkend Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Markéto, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prahy. Termín máme zatím volný. Více informací na webových stránkách ( ceník+ svatební balíčky).Reference máme na facebookových stránkách. V případě více informací, mě prosím kontaktujte. Přeji krásný den. S pozdravem Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, netypické svatby já rád.:))) Napište, domluvíme se.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný večer, Pokud by se vám líbil můj styl, tak bych byla moc ráda,kdybych vám mohla vyfotit váš den 😊 Napište mi a na všem se můžeme domluvit 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Svatbu v Šárce fotím příští týden a můžu vám pak ukázat nějaké snímky i z této lokality. Ostatní portfolio najdete v odkazu pod tímto textem nebo proklikem na FB stránku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte krásný datum, tak se podívejte na portfolio a popřípadě se ozvěte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Markéto, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?