Menu Forum

Fotograf v okolí Vsetína na 25.5.2013, dejte tip

22. bře 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
modroocka777
5
Registrovala se 23. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
modroocka777
5
Registrovala se 23. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele. Region Opava.
 Sháním fotografa v okolí Vsetín na 25.5.2013???prosím dejte tip
21. únor 2013 ve 21:54  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
tompol
Tomáš Polach
Tomáš Polach PRO

Foto a video - Region Ostrava
1
fotoportrét
fotoportrét
tompol
Tomáš Polach
Tomáš Polach PRO

1
 zatím mám volno
22. únor 2013 v 10:21  •  www.tompol.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Drahé nevěsty/milí ženichové, dnes se mi uvolnil (rodinné důvody ze strany nevěsty) velmi žádaný termín 1-7-2017. Budu velmi rád, pokud tento termín poptáváte, navštívíte-li mé svatební portfolio pro více informací a ukázky mé aktuální práce. Honza”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Drahé nevěsty/milí ženichové, dnes se mi uvolnil (rodinné důvody ze strany nevěsty) velmi žádaný termín 1-7-2017. Budu velmi rád, pokud tento termín poptáváte, navštívíte-li mé svatební portfolio pro více informací a ukázky mé aktuální práce. Honza”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den Jarko! Termín 25. května mám prozatím volný. Na květnové svatby poskytuji 15% slevu. Pokud chcete, podívejte se na mou galerii svatebních snímků z loňského roku - odkaz najdete hned pod tímto textem. emoticon Jezdím po celé ČR. Pokud by Vás snímky zaujaly, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem a přáním klidného nadcházejícího víkendu, Honza J.
22. únor 2013 v 10:28  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maa
Martina Zapletalová - FOTOGRAFIE
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
13
fotoportrét
fotoportrét
maa
Martina Zapletalová - FOTOGRAFIE
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
13
 Dobrý den, taky mám volno, jsem z Uh.Hradiště, takže je to kousek emoticon
22. únor 2013 v 10:37  •  Svatba byla v červnu 2006  •  www.martinazapletalova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
14

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
14

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Také se hlásím, fotky najdete na mém webu ;)
25. únor 2013 v 09:59  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, také mám volno, pokud by se Vám moje práce líbila, dejte vědět. Hezký den. emoticon
25. únor 2013 v 11:56  •  www.nejmil.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iwko
Registroval se 9. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 12 příspěvků.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Hotel Visalaje, Krásná, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iwko
Registroval se 9. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 12 příspěvků.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Hotel Visalaje, Krásná, Region Frýdek-Místek
 Můžu doporučit fotografa, se kterým jsme byli maximálně spokojeni. Jmenuje se Jan Senčák, má samozřejmě i svůj web. Třeba skouknout fotky, porovnat jejich kvalitu s ostatními a volba bude jasná.
27. únor 2013 ve 21:25  •  Svatba byla v září 2010  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
48

“Milé nevěsty, rezervace jsou v plném proudu, spousta termínu je fuč, ale přesto, pokud se Vám moje práce líbí, zkuste mě oslovit, zda zrovna ten Váš nemám volný :-) Přeji krásný den.. http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
48

“Milé nevěsty, rezervace jsou v plném proudu, spousta termínu je fuč, ale přesto, pokud se Vám moje práce líbí, zkuste mě oslovit, zda zrovna ten Váš nemám volný :-) Přeji krásný den.. http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 1 týdnem)

Tento termín mám také volný. Fotím po celé ČR, mrkněte na moji práci ke mně na web emoticon
27. únor 2013 ve 22:40  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (34 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (34 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 3 lety)

Dobrý den, tento termín mám ještě volný.
1. bře 2013 ve 12:00  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den
Tento termín se mi nedávno uvolnil. Pokud jste si fotografa zatím nevybrala, podívejte se na mé stránky.
22. bře 2013 v 15:59  •  www.beautifulwedding.cz/  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “Reklama do Fóra nepatří.”
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Registroval se 14. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidal 215 příspěvků a 19 alb.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Registroval se 14. ledna 2013 na mojasvadba.sk. Přidal 215 příspěvků a 19 alb.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ponuku som Vám poslal do IP. emoticon
22. bře 2013 v 17:33  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesa07 (32 r.)
Wedding Factory
Janka PRO

6

“Ponúkame na Květen/Máj zlavu 50% na pol denne fotenie.... :) takze 2800kc/110e”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
vanesa07 (32 r.)
Wedding Factory
Janka PRO

6

“Ponúkame na Květen/Máj zlavu 50% na pol denne fotenie.... :) takze 2800kc/110e”
(Před 3 lety)

Taky máme volno když tak kouknete emoticon
22. bře 2013 ve 20:39  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.photofactory.cz  •  To se mi líbí