Fotograf v okolí Valašského Meziříčí, 31.8.2019

Dobrý den, shaníme šikovného svatebního fotografa z okolí Valmezu. :-) Svatba se bude konat v sobotu 31.8.2019 v Hostinci u Holáňů v Pržně. Dáváme přednost přirozenému stylu postprodukce fotografií před umělou stylizací... Obřad bude venku na louce, hostina a následně i zábava uvnitř v sále. Cenově bychom se rádi vešli do 10 tisíc. Najde se tu někdo takový? Moc Vám děkuji za nabídky. Přeji pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, váš termín mám ještě volný, velmi ráda vám svatbu vyfotím - více napíši ve zprávě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jsem z Hranic a rada, Vám svatbu vyfotim, termin mam zatim neobsazeny. Mrknete na me stranky, balicky mam o vlasek vyssi, ale pokud se vam bude ma prace libit, tak se muzeme domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vás fotky zaujmou, ráda přijedu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Více informací naleznete na mých stránkách. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@mahoo Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Do 10 tis. se však skutečně nevejdu. Leč třeba Vás má tvorba přesvědčí, že stojí za větší investici. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotit svatbu je pro fotografa velká zodpovědnost (proto ji fotíme ve dvou) a vybrat si svatebního fotografa je taktéž náročný úkol. Vybírejte proto srdcem :-) Více posílám do Vaší soukromé pošty. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
@mahoo Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Dobrý den, moc Vám všem děkuji za nabídky, tipy a milá slova. Svatebního fotografa už máme. Přeji Vám všem krásný den, Mahoo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Jsem profesionální fotografka z Prahy, s klienty mám přátelský vztah a fotografování je nejen moje práce, ale i vášeň. Pokud by Vás zajímalo mé portfolio, mrkněte na mou webovou stránku. Přeji krásný den a hodně štěstí ve výběru. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?