Fotograf v okoli Uherského Hradišťa na rok 2023

Ahojte, Neviete o nejakom dobrom overenom fotografovi z okolia Uherskeho Hradišťa? Ďakujem za rady!🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda nafotím Váš svatební den. V okolí UH jsem již fotila 🙂 . S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do tří týdnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj moc rádi přijedeme. Jak fotíme a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Více info pošlu do zprávy. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám i já svoji nabídku. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Uh.Hradiště a fotíme ve dvojici, takže není problém aby jeden fotil u nevěsty a druhý u ženicha. Na našem webu najdete všechny informace včetně ceníku. Pokud máte nějaký dotaz, klidně se na cokoliv zeptejte. Zetík, fotograf
Odpovědět
Profilova fotka
@llau Dobrý den , posílám Vám svou nabídku. Fotíme ve dvojici, takže nám neujde žádný důležitý okamžik. Jsme přímo z Uh.Hradiště, ale jezdíme fotit po celé Moravě. Na mém webu najdete všechny informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme služby jak svatební fotografie, tak i video. Rádi fotíme lásku takovou, jaká doopravdy je. Vytváříme momenty, na které se budete chtít dívat i když budete staří a šediví, a které vám budou vždy připomínat emoce vašeho svatebního dne. 🙂 S pozdravem,
Odpovědět
Profilova fotka
@llau Dobrý den, mohu nabídnout své služby, více ve zprávě nebo webu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?