Fotograf v okolí Kladna na 27.9.2013, prosím doporučte

Profilova fotka
Prosím o doporučení, popř. kontakt na šikovného fotografa/fotografku v okolí Kladna... Ideálně i s odkazem k cenám :) Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na web stránkách mám ceník. Odkaz sem přímo nesmím dávat. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnalala Dobrý den Evo, pokud byste chtěla, můžete si prohlédnout i mé svatební portfolio - odkaz naleznete hned pod tímto textem. Termín 27. 9. 2013 mám prozatím neobsazen. Přehledný ceník ve formátu PDF velmi rád zašlu obratem, stačí mě případně kontaktovat. S pozdravem, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Já doporučuji pana Husníka :) Zkušenosti s ním mám již několik let, fotil náš maturitní ples a nyní bude fotit i mou svatbu za dobrou cenu :) Na webu má i své portfolio, tak se můžeš podívat :) fotohusnik.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography Dobrý den, děkuji za odpověď. Na ceník se ráda podívám. S pozdravem Eva
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlisovi Díky moc za odkaz ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@paveldufek Dobrý den, děkuji za odpověď, určitě se podívám. S pozdravem Eva
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnalala Dobrý den, tak jsem vám nabídku právě odeslala meilem. Věřím, že vás zaujme. S pozdravem ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@zezufoto Dobrý den, děkuji moc ;) S pozdravem Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, s kolegou fotografujeme svatby ve dvojici a Váš termín máme zatím volný. Budeme rádi, když se podíváte na naše stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, děláme foto i video, ceny od 1500 Kč, Váš termín zatím máme volný a jsme z Kladna, takže cestovné ZDARMA ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnalala Dobrý den, i já mám Váš termín volný. Můžete se podívat na moji práci na webu, odkaz dole pod textem, včetně ceníku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fotografkavhm Dobrý den, děkuji za odpověď. Ráda se podívám. S pozdravem Eva
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hsphoto Dobrý den, děkuji za odpověď, taktéž se ráda podívám. S pozdravem Eva
Odpovědět
Profilova fotka
@fotostudiopaviva Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Určitě se podíváme. S pozdravem Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud preferujete ›› kvalitu ‹‹ a nechcete platit za fotky desetitisíce, tak vám musím doporučit fotografa Jana Čislinského. Na webu má nabídku i s ceníkem, dokonce vede kurzy svatební fotografie ve Fotografické škole v Kladně. Dlouhodobě s ním spolupracuje náš eshop ;-) ;-) ;-) . V případě nějakých dotazů mě neváhejte kontaktovat. Svatba s radostí.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnalala Ahojky, za sebe můžu vřele doporučit Zbyňka Uhra. Pokud budeš chtít, tak ti link či ceník pošlu do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
@luca.s Ahoj, moc děkuji za doporučení. Určitě budu ráda za cokoliv, teprv vybíráme, tak ať je z čeho :) S pozdravem Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem volný a rád Vám svatbu vyfotím. Těším se na Vás.
Odpovědět
Profilova fotka
..... dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :) je to pátek a jeden z posledních volných termínů.... Jezdíme po celé ČR, takže by byl výlet do okolí Kladna :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se koukni na Zezu.cz. Zuzka mi fotila svatbu a skvěle to dopadlo. Můžu jen doporučit!
Odpovědět
navrhuji www.pavlikova.cz - fotila svatbu mou i dvou kamaradek.Je z Prahy ,ale já ji poznala v Lidicích je fajn i jako člověk. Nutno objednat nejpozději 3 měsíce předem.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam zatim volny. Kouknete ke mne na profil. V pripade zajmu rada zaslu cenik emailem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný, prosím nahlédněte na mou práci a jestli se vám líbí rád proberu s vámi podrobnmosti ohledně svatby a navrhnu rozpočet. S pozdravem Michal Oškrkaný
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?