Menu Forum

Fotograf v okolí Kladna na 27.9.2013, prosím doporučte

18. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
Registrovala se 24. května 2006 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 7 přátel. Kladno, Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
Registrovala se 24. května 2006 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 7 přátel. Kladno, Region Kladno.
 Prosím o doporučení, popř. kontakt na šikovného fotografa/fotografku v okolí Kladna... Ideálně i s odkazem k cenám emoticon Děkuji emoticon
22. dub 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, na web stránkách mám ceník. Odkaz sem přímo nesmím dávat. Pavel
22. dub 2013 v 09:17  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@stastnalala Dobrý den Evo, pokud byste chtěla, můžete si prohlédnout i mé svatební portfolio - odkaz naleznete hned pod tímto textem. Termín 27. 9. 2013 mám prozatím neobsazen. Přehledný ceník ve formátu PDF velmi rád zašlu obratem, stačí mě případně kontaktovat. S pozdravem, Honza.
22. dub 2013 v 09:23  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlisovi
30
Registrovala se 17. března 2013 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 17 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
pavlisovi
30
Registrovala se 17. března 2013 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 17 přátel. Region Kladno.
 Já doporučuji pana Husníka emoticon Zkušenosti s ním mám již několik let, fotil náš maturitní ples a nyní bude fotit i mou svatbu za dobrou cenu emoticon Na webu má i své portfolio, tak se můžeš podívat emoticon fotohusnik.cz/
22. dub 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
 @honzajezdik_photography Dobrý den, děkuji za odpověď. Na ceník se ráda podívám. S pozdravem Eva
22. dub 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
 @pavlisovi Díky moc za odkaz ;)
22. dub 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
 @paveldufek Dobrý den, děkuji za odpověď, určitě se podívám. S pozdravem Eva
22. dub 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@stastnalala Dobrý den, tak jsem vám nabídku právě odeslala meilem. Věřím, že vás zaujme. S pozdravem ZeZu
22. dub 2013 v 10:05  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
 @zezufoto Dobrý den, děkuji moc ;) S pozdravem Eva
22. dub 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den, s kolegou fotografujeme svatby ve dvojici a Váš termín máme zatím volný. Budeme rádi, když se podíváte na naše stránky.
22. dub 2013 v 11:47  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
 Dobrý den, děláme foto i video, ceny od 1500 Kč, Váš termín zatím máme volný a jsme z Kladna, takže cestovné ZDARMA emoticon
22. dub 2013 ve 12:34  •  www.paviva.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

@stastnalala Dobrý den, i já mám Váš termín volný. Můžete se podívat na moji práci na webu, odkaz dole pod textem, včetně ceníku emoticon
22. dub 2013 ve 12:38  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
 @fotografkavhm Dobrý den, děkuji za odpověď. Ráda se podívám. S pozdravem Eva
22. dub 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
 @hsphoto Dobrý den, děkuji za odpověď, taktéž se ráda podívám. S pozdravem Eva
22. dub 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
 @fotostudiopaviva Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Určitě se podíváme. S pozdravem Eva
22. dub 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbasradosti (26 r.)
Svatba s radostí.cz
Martin Špatenka PRO

Svatební obchod - Region Praha
8

“Máme nové webové stránky! Pojďte se podívat na všechny novinky na našem eshopu. https://www.svatbasradosti.cz”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
svatbasradosti (26 r.)
Svatba s radostí.cz
Martin Špatenka PRO

Svatební obchod - Region Praha
8

“Máme nové webové stránky! Pojďte se podívat na všechny novinky na našem eshopu. https://www.svatbasradosti.cz”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, pokud preferujete ›› kvalitu ‹‹ a nechcete platit za fotky desetitisíce, tak vám musím doporučit fotografa Jana Čislinského. Na webu má nabídku i s ceníkem, dokonce vede kurzy svatební fotografie ve Fotografické škole v Kladně. Dlouhodobě s ním spolupracuje náš eshop emoticon emoticon emoticon . V případě nějakých dotazů mě neváhejte kontaktovat. Svatba s radostí.cz
22. dub 2013 ve 13:54  •  www.svatbasradosti.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca.s (33 r.)
24
Registrovala se 15. července 2008 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 40 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 12. května 2012
    Lanžhot, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
luca.s (33 r.)
24
Registrovala se 15. července 2008 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků. Má 40 přátel. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 12. května 2012
    Lanžhot, Region Břeclav
 @stastnalala Ahojky, za sebe můžu vřele doporučit Zbyňka Uhra. Pokud budeš chtít, tak ti link či ceník pošlu do IP.
22. dub 2013 ve 14:57  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
fotoportrét
fotoportrét
stastnalala
3
 @luca.s Ahoj, moc děkuji za doporučení. Určitě budu ráda za cokoliv, teprv vybíráme, tak ať je z čeho emoticon S pozdravem Eva
22. dub 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, jsem volný a rád Vám svatbu vyfotím. Těším se na Vás.
22. dub 2013 v 18:33  •  www.bosa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

..... dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky emoticon je to pátek a jeden z posledních volných termínů.... Jezdíme po celé ČR, takže by byl výlet do okolí Kladna emoticon
22. dub 2013 ve 21:58  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrahat
1
Registrovala se 20. září 2012 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
petrahat
1
Registrovala se 20. září 2012 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Taky se koukni na Zezu.cz. Zuzka mi fotila svatbu a skvěle to dopadlo. Můžu jen doporučit!
23. dub 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaru (37 r.)
3
Registrovala se 9. července 2008 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. června 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaru (37 r.)
3
Registrovala se 9. července 2008 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. června 2010
    V Praze, Region Praha
 navrhuji www.pavlikova.cz - fotila svatbu mou i dvou kamaradek.Je z Prahy ,ale já ji poznala v Lidicích je fajn i jako člověk.
Nutno objednat nejpozději 3 měsíce předem.
24. dub 2013 ve 03:05  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. dub 2013 v 18:30 • sharkafoto
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
 Dobry den, Vas termin mam zatim volny. Kouknete ke mne na profil. V pripade zajmu rada zaslu cenik emailem emoticon
14. kvě 2013 v 10:24  •  www.dararakovcik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

1
 Dobrý den, termín volný, prosím nahlédněte na mou práci a jestli se vám líbí rád proberu s vámi podrobnmosti ohledně svatby a navrhnu rozpočet.
S pozdravem Michal Oškrkaný
18. kvě 2013 v 16:55  •  www.fotooskrkany.com,  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “nekvl”
1. srp 2013 v 19:04 • maskovasar
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
2. srp 2013 v 18:32 • vancata