Fotograf v okolí Frýdku-Místku volný 9.9.2017

Dobrý den sháním fotografa na naší svatbu, která bude probíhat kousek od Frýdku-Místku, resp. Frenštátu pod Radhoštěm. Chtěla bych fotografa, který bude mít k sobě kolegu nebo asistenta který mu pomůže zachytit všechny důležité detaily a momenty. Nechci klasické strojené focení, ale aby se fotograf "ztratil" mezi svatebčany a zachytil to nejdůležitější z našeho dne. Děkuji za všechny tipy a nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, rád nabídnu své služby. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web, ráda přijedu. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Vaše poptávka je, myslím, přesně šitá na můj styl fotografování. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Párových fotografií dělám jen několik. Soustředím se na dokumentování celé svatby. Výstupem je kvalitně vytištěné album (video ukázka je na mém webu), které Vám předám do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Prostudujte, prosím, pečlivě můj web. Odkaz je pod příspěvkem. Mějte hezký den. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den. termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
renata andrlova
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na web, jsem z Brna, ale to je kousek ;)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zkuste Rostislava Mžika. doporučuji. spokojenost nade vše
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi Vám svatbu nafotíme. Pokud vás naše webové portfolio zaujalo, kontaktujte nás.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy a budu rád, pokud navštívíte můj web. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Přijel bych, reportážní styl mám moc rád a vyhovuje mi, ale nemám kolegu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio najdete na webových stránkách. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?