Hledá se fotograf - Ústecký kraj

Sháním profesionálního fotografa alespoň na pul dne za rozumnou cenu ti,kteří mají cenu víc nez 10 tisíc,prosím ani nepište. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Váš svatební den nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Skupieňová Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám líbí moje práce, dejte vědět. Více informací posílám do soukromé pošty. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Cena za celodenné fotenie je iba 8 tis Kč. Budem veľmi rád, keď si ma vyberiete. Viac info a fotiek na mojom profile. Prajem vám pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi Vaši svatbu nafotíme. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@budoucipanivlckova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?