Fotograf, Uherské Hradiště, 1.12.2018

Dobrý večer, sháníme fotografa pro náš svatební den 1.12.2018 :-) Na konkrétní době focení a dalších informacích by jsme se už domluvili. Předem děkuji za Vaše nabídky. Petra a Ondřej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
@stroms Rád s Vámi strávím čas :-) Více mé práce naleznete na blogu. S pozdravem, Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Podrobnosti zašlu do zprávy. S pozdravem Ondřej Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vaší svatby. Všechny informace o mě (portfolio / ceník / kontakt) naleznete na mých internetových stránkách. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíme Vás, svatby máme rádi a ještě radši je fotíme. Pokud budou pro Vás naše fotografie zajímavé budeme rádi za spolupráci. S pozdravem Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotím. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby se vám líbila moje práce, budu ráda, když se ozvete, více fotografií mám na stránkách a sociálních sítích. Do konce roku ještě platí staré ceny. Dál samozřejmě blahopřeju a držím pěsti, ať si vyberete fotografa, se kterým si sednete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám k dispozici. Loni jsem fotil dvě zimní svatby. Pokud budete chtít, mohu poslat link. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, zimní svatba :) 1. 12. zatím volno mám a moc ráda za vámi přijedu :) Mrkněte na fotky a dejte vědět ;) mějte se krásně, Karolina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín 1.12.2018 mám zatím volné. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud se Vám bude líbit má práce,stačí mě kontaktovat.S pozdravem hezkého dne Koláček M.
Odpovědět
Profilova fotka
@stroms Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?