Fotograf TRUTNOV 3.6.2016

Nějaké doporučení na šikovného fotografa/ku v okolí Trutnova?? :-)
Odpovědět
@andyy9 Ahoj, my měli pana Jiřího Petra z Trutnova - Poříčí a byli jsme spokojeni s fotkami, jeho chováním i cenou. Koukni do alba a také si hodně chválí paní Lenku Nývltovou z Ml. Buků či výborně fotí i Jana Pechlátová ze Dvora Králové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný, pokud se vám líbí moje práce, napište mi.
Odpovědět
Profilova fotka
@andyy9 Ahoj Andy, rádi nabídneme naše fotografické - a případně i kameramanské - služby. Nabízíme celodenní balíček a fotíme vždy ve dvou lidech. Do Trutnova se bez problémů dopravíme, jezdíme po celé ČR i Slovensku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli nutně netrváte na fotografovi z okolí, tak můžeme nabídnout naše služby. Daný termín máme zatím volný. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@andyy9 Dobrý den, Váš termín mám volný. Jsem od Hradce Králové. Mé svatební portfolio naleznete buď zde na beremese v mojí kartě, nebo v odkazu pod tímto textem (facebookový profil). S pozdravem honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsem sice z okolí, ale není pro mě problém za Vámi přijet. Na svatby jezdíme po celé republice i do zahraničí. Pokud by Vás práce oslovila, ozvěte se! ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem z Prahy. Jezdím na přání klientů po celé ČR. Koukněte na mé portfolio, třeba vás moje práce zaujme ;-) . Mějte se fajn, ZeZu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@andyy9 Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@andyy9 Dobrý den, jsem z Hradce Králové, mám to k Vám kousek. Mrkněte ke mě na web, mám tam ukázky práce i ceník. Zdravím, Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout Vám své služby ;-) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
hezký den, budu rád když se podíváte i na můj profil, případně web. Trutnov je od Jablonce kousek a pokud se Vám budou fotky líbit rád se s Vámi domluvím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby. Podívejte se také na můj web, kde najdete další informace a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Fotografuji po celé ČR. OAK
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný večer, dojezd to Trutnova není problém. Mrkněte na naše portfolio a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, z Trutnova sice nejsem, ale rád se minimálně pro váš den D do Trutnova vypravím :-). Samozřejmě pokud vás osloví můj styl focení... Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách. Těším se na případné setkání... Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam v tomto terminu volno. Podivejte se kdyztak na me webove stranky..vetsina svateb je focena v Angli, kde jsem 10 let pracovala. Denni sazba se pohybuje kolem 8tis kc. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
@andyy9 ráda dojedu..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu nabídnout volný termín...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby svatebního fotografa. Pokud stále hledáte, podívejte se do sekce svatebního focení na mém webu. Jsou tam univerzální balíčky, které nabízím. Většinou komunikuji se svatebčany a podle jejich přání zjistím co přesně potřebují a služby "ušijeme" přímo na míru. Pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?