Fotograf - Třebíčsko 13.6.2015

Ahoj :) Sháním fotografa na svatbu, která se bude konat 13.6.2015. Místo je asi 15 km od Třebíče a tak cca 50 km od Brna. Pokud máte někdo volno, prosím, zašlete mi ukázku Vaší práce + ceník :) Děkuji moc za ochotu a přeji hezký den. Věra.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný. Dovolím si zaslat vám i soukromou zprávičku s ceníkem. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji hezký den, zasílám zprávu ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Více mé práce naleznete na webu. Pokud se Vám mé fotografie budou líbit, neváhejte se na mne obrátit. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den i my máme Váš termín volný. Více z naší práce najdete na našem webu, kde jsou nejen aktuální fotografie, ale také volné termíny, svatební fotobalíčky, jejich obsah a cena, informace o nás a další. Pokud by Vás naše fotky zaujaly, ozvěte se ;) S pozdravem ANOFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verčo, poslal jsem ti nabídku na SZ, budu se těšit na odpověď. S pozdravem a přáním krásného dne Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím své báječné služby lehce potrhlého fotografa, který rád stylizuje své fotky jako by byly vyfotografovány na film... Jako bonus mám vlastní fotokoutek s fotobudkou ála Smilebox/Fotonaut ;-) Více v mém profilu a na webu. ***
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?